Наступного року українці не побачать серйозного підвищення зарплат і пенсій

Українців чекає підвищення мінімальної заробітної плати в наступному році, проте воно складе всього лише 200 гривень або 3%, після чого сума зросте до 6 700 гривень. У той же час ціни у 2022 році підскочать на 6% і навіть більше, що можна розцінювати, як "заморозка" зарплат, розповідає "Обозреватель".

Повідомляється, що дане рішення Уряд прийняв для виконання чергових рекомендацій МВФ і отримання кредитного траншу. Примітно, що в ті роки, коли грошей від МВФ не очікують, мінімальні виплати збільшуються на набагато більші суми – у 2021, наприклад, її підвищать на 1,5 тисячі гривень.

Ілля Несходовський, голова Інституту соціально-економічної трансформації, переконаний, що уряд має намір отримати від МВФ грошові кошти. З цієї причини в Кабінеті міністрів не внесли до державного бюджету будь-які позиції, які можуть надалі викликати у Фонду питання.

Незважаючи на те, що раніше неодноразово звучали заяви представників влади про те, що в Україні відбудеться перерахунок пенсій, заробітних плат і прожиткового мінімуму, в проєкті бюджету на наступний рік зовсім інші показники. З цієї причини про гідні зарплати та пенсійні виплати доведеться забути.

Популярні статті зараз

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Що у неї з руками? Алла Пугачова перекроїла обличчя і змінила зачіску, схожа на воскову з Музею мадам Тюссо

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців можуть раніше спровадити на заслужений відпочинок, не отримавши необхідного стажу.

Також повідомляв Новинар, що з першого жовтня деяка категорія водіїв може заплатити великі суми штрафів, названа причина.

Ще писав Новинар, що українцям доведеться в цьому році купувати картоплю в три рази дорожче, у зв'язку з експортом даного продукту.