Українцям розповіли, за яких умов можна отримати пенсію понад 10 000 гривень

Як стало відомо нещодавно, що деякі пенсіонери можуть розраховувати на гідну пенсію, розмір якої становить більш ніж 10 000 гривень. Але для того, щоб отримувати такі виплати, необхідно обов'язково дотримуватися певних умов. Про це йдеться на порталі obozrevatel.

Так ось, для того, щоб отримувати таку пенсію, потрібно щоб не тільки стаж був від 35 років і більше, але і розмір заробітної плати, відповідно, теж повинен бути не менше ніж у 2,6 рази вище середньої, а саме, на сьогодні, наприклад, це від 36 000 гривень на місяць. А йдеться про це в законі "про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Варто підкреслити, що в Україні, більшість пенсіонерів отримують виплати, розмір яких навіть не перевищує 3 000 гривень. А ось більше даної суми, пенсійні виплати можуть отримувати тільки ті, у кого заробітна плата була досить великою, як уже сказано вище, або ж ті, хто на пенсію вийшов згідно з особливими правилами.

Які підвищення пенсійних виплат очікуються в Україні у 2022 році:

  • Вже наступного року, з 1 січня, перерахунок пенсійних виплат буде здійснено тим українцям, які були ліквідаторами катастрофи на ЧАЕС і мають інвалідність.
  • Вже з 1 березня, буде проведена загальна індексація пенсійних виплат приблизно для 10 мільйонів осіб пенсійного віку, а ще підвищать компенсації тим українцям, яким вже виповнилося 75 років і більше.
  • Ще, починаючи з 1 липня, проведуть перерахунок прожиткового мінімуму, в результаті чого підвищать, як мінімальну, так і максимальну пенсію, ну і відповідно надбавки за наднормативний стаж.
  • Починаючи з 1 жовтня, піднімуть мінімальну пенсію тим, у кого виконані всі норми по стажу, і при цьому досягли 65-річного віку.
  • А ось починаючи вже з 1 грудня, піднімуть прожитковий мінімум, і відповідно, як максимальні, так і мінімальні пенсійні виплати та надбавки.

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

-4 градуси морозу: готуйте теплі речі та шапки, в яких областях наступить зима

Українцям є чим пишатись: ЗАЗ випускатиме новий кросовер "Одеса"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців можуть раніше спровадити на заслужений відпочинок, не отримавши необхідного стажу.

Також повідомляв Новинар, що з першого жовтня деяка категорія водіїв може заплатити великі суми штрафів, названа причина.

Ще писав Новинар, що українцям доведеться в цьому році купувати картоплю в три рази дорожче, у зв'язку з експортом даного продукту.