Українців знову очікують штрафи за порушення правил карантину

В Україні стрімко поширюється коронавірусна інфекція, у зв'язку з чим Уряд вводить «жовту» зону карантину, де діятиме карантинні обмеження. Як і минулого року за всіма порушеннями карантинних обмежень стежитимуть правоохоронні органи. Ті, хто порушує їх, каратимуться штрафом. Інформацією ділиться Оглядач.

Згідно з інформацією, штрафувати почнуть вже з четверга 23 вересня, коли країна опиниться в "жовтій" зоні карантину. Держспоживслужба повідомляє, що проводитиме перевірку та притягуватиме до відповідальності лише столичні заклади. А простих громадян штрафувати не будуть, адже це входить в обов'язки правоохоронних органів.

Якщо в закладі виявлені порушення встановлених карантинних правил, то доведеться заплатити штраф, розмір якого стартує від 34 000 гривень.

Що ж стосується українців, то за ними стежитиме поліція. Якщо буде необхідно, то кількість правоохоронців буде збільшена, для контролю дотримання всіх карантинних норм.

У МВС зазначають, що все проходитиме за "сценарієм" 2020 року. Підрозділи МВС будуть виконувати контрольні функції, за наказом уряду та карати порушників, дотримуючись законодавства.

Популярні статті зараз

-4 градуси морозу: готуйте теплі речі та шапки, в яких областях наступить зима

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

Все новости

Багато хто вдавався в питання, чому правоохоронці не контролювали дотримання масочного режиму в громадських місцях, а також у громадському транспорті, досі, на що у відомстві відповіли, що «зеленій» карантинній зоні такий контроль був не встановлений.

Але коли в країні ввели "жовту" зону, правоохоронні органи будуть активно стежити за всіма громадянами та карати порушників штрафами.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українським пенсіонерам доведеться віддати 4 500 гривень, для закриття "дірки" в бюджеті.

Також писав Новинар, що деякій категорії українських водіїв загрожує штраф у розмірі 51 000 гривень.

Ще Новинар повідомляв, що в Україні мають намір заборонити пластиковий посуд і всі вироби з нього.