АМКУ заборонив карати українців за прострочені платіжки по комуналці 

Як стало відомо нещодавно, що АМКУ заявив про те, що пеня, нарахована українцям за несвоєчасну оплату комунальних послуг, в період карантину, є незаконною. У зв'язку з цим, за порушення закону, до суду подали на комунальне підприємство Київтеплоенерго. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на порталі today.

Так от, як виявилося, що постачальники тепла в столиці, нараховували пеню в розмірі 3% річних, за прострочення комунальних платежів. У цей штраф, нарахований за гарячу воду та опалення, так само входили й інфляційні втрати.

Тому в Антимонопольному комітеті України вирішили ініціювати перевірку, щодо комунального підприємства Київтеплоенерго, яке і вчинило порушення, в плані нарахування пені в період карантину. Так от, згідно з чинним Законом України, заборонено нараховувати, а також стягувати штрафи за комунальні послуги, а точніше за їх несвоєчасну оплату, під час карантину і протягом 30 днів, після його завершення.

Як повідомили в Антимонопольному комітеті України, що такі дії, про нарахування незаконних штрафів користувачам за комунальні послуги, підприємством Київтеплоенерго, призвели за собою не тільки збільшення заборгованості, а ще збільшило витрати українців і ущемило їх інтереси. До того ж в період карантину, громадянам України й без того складно.

Популярні статті зараз

600 тисяч сімей втратили пільги на комуналку: хто попав в "чорні" списки та чому

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

Українцям є чим пишатись: ЗАЗ випускатиме новий кросовер "Одеса"

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців можуть раніше спровадити на заслужений відпочинок, не отримавши необхідного стажу.

Також повідомляв Новинар, що з першого жовтня деяка категорія водіїв може заплатити великі суми штрафів, названа причина.

Ще писав Новинар, що українцям доведеться в цьому році купувати картоплю в три рази дорожче, у зв'язку з експортом даного продукту.