У ПФУ показали, як відрізняються пенсії суддів від виплат простих українців

В Україні регулярно проводиться перерахунок і підвищення пенсійних виплат, проте комусь додають копійки, а деяким - вельми солідні суми. Зокрема, суддям в проміжок часу з липня 2018 року виплати збільшили більш ніж в 3 рази – з 25,4 до 83,2 тисячі гривень. У той же час прості українці змушені задовольнятися сущими копійками – за той проміжок часу їх пенсійні виплати зросли всього лише на 1 216 гривень, йдеться в даних, опублікованих ПФУ.

Більш того, норми Закону прописані так, що прості громадяни нашої країни та судді не тільки отримують різні розміри пенсійних виплат, але також мають різні вимоги до страхового стажу. Зокрема, судді:

  • За 20-річний стаж можуть претендувати на пенсію в розмірі від 50% заробітної плати, того, що займає аналогічну посаду.
  • Кожен наступний рік до пенсії додаються ще додаткові 2% грошей.
  • В цілому пенсії можуть досягти 90% від виплачуваної заробітної плати.

Що стосується простих українців, то після завершення пенсійної реформи їм буде потрібно 35 років стажу, як мінімум. Кожен відпрацьований рік після цього принесе всього лише 1% від діючого прожиткового мінімуму, а це 18,5 гривень. Пенсія розраховується за формулою: середня заробітна плата по Україні множиться на співвідношення одержуваної громадянином зарплати до середньої, кількість років стажу і на 1%.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців можуть раніше спровадити на заслужений відпочинок, не отримавши необхідного стажу.

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Українцям є чим пишатись: ЗАЗ випускатиме новий кросовер "Одеса"

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Все новости

Також повідомляв Новинар, що з першого жовтня деяка категорія водіїв може заплатити великі суми штрафів, названа причина.

Ще писав Новинар, що українцям доведеться в цьому році купувати картоплю в три рази дорожче, у зв'язку з експортом даного продукту.