Українцям розповіли, що стало з цінами на популярні продукти харчування

Вартість овочів, круп і цукру в нашій країні стрімко падає. За останній місяць дані продукти подешевшали близько 3-25%. Дана інформація була розміщена на офіційному сайті Міністерства аграрної політики.

Поки ціни на деякі харчові продукти стрімко ростуть в ціні, вартість інших йде на спад. Згідно з інформацією, за останній місяць ціна на картоплю знизилася на 7%, на 12% подешевшала капуста і на 16% стала дешевша цибуля.

Найбільше подешевшав буряк і морква. Вартість буряка знизилася на 25%, а моркви на 24%. Також приємно здивували й ціни на огірки та зелений перець. Тенденція зниження цін відзначається і з крупами, які стали дешевше на 1,3%, а також з цукром, який подешевшав на 3%.

А ось про інші популярні харчові продукти такого сказати не можна. У той час як крупи, цукор і овочі дешевшають, молоко вищого сорту стало дорожче на 3%, як і куряче м'ясо. А ось за м'ясо великої рогатої худоби доведеться віддати на 6% більше, а за свинину на 7%.

Вартість соняшникової олії залишилася незмінною. Фахівці відзначають, що на ціну даного продукту істотно впливає ситуація на світовому ринку, у зв'язку з чим сильного здешевлення українцям чекати не варто.

Популярні статті зараз

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

-6 морозу: зима наступає в Україну, прогноз погоди на 26 жовтня

Українцям є чим пишатись: ЗАЗ випускатиме новий кросовер "Одеса"

Все новости

Вартість рослинної олії на ринку України буде незмінною. Якщо ж ціни йтимуть вниз, то лише на 3-5% й не більше. У найближчі два-три тижні стане відомо, на якому рівні встановляться ціни на рослинну олію.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що фахівці назвали кашу, яка надасть позитивний вплив на кишківник і захистить серце.

Також повідомляв Новинар, що в Україні на ринках і магазинах різко зметнули ціни на цвітну капусту.

Ще писав Новинар, що фахівці розповіли, які продукти строго на строго заборонено готувати в мультиварці.