У Пенсійному фонді повідомили, скільки коштів було переведено на пенсійні виплати

У Пенсійному фонді відзвітували, що 24 вересня завершилося фінансування пенсійних виплат. Інформація про це була розміщена на офіційному сайті Пенсійного фонду в соціальній мережі Facebook.

У відомстві зазначають, що 24 вересня припинилося фінансування пенсійних виплат, згідно з встановленим графіком. На цей момент на виплати було виділено 1,5 мільярда гривень. Сумарно на пенсійні виплати було спрямовано 43,4 мільярда гривень.

Таким чином кожен громадянин похилого віку, який знаходиться на заслуженому відпочинку, зміг в установлені терміни отримати свої виплати.

Крім цього, кожен пенсіонер має право сам визначати механізм нарахування пенсій, вибравши отримання виплат у відділенні "Укрпошти" або в будь-якій фінансовій установі. Першість віддають "ПриватБанку" та "Ощадбанку". Також є можливість вибрати доставлення за місцем реєстрації.

Варто нагадати, що українцям розповіли про підвищення заробітних плат у наступному, 2022 році. Однак заробітні плати зростуть лише на 200 гривень або ж на 3%, після чого розмір мінімальної зарплати складе 6 700 гривень.

Популярні статті зараз

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

Українцям є чим пишатись: ЗАЗ випускатиме новий кросовер "Одеса"

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости

Разом з підвищенням виплат, зростуть і ціни на 6%. Таким чином ситуацію з підвищенням цін і виплат можна розцінювати як "заморозку" заробітних плат.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що деякі категорії українських пенсіонерів можуть виплатити позапланову, тринадцяту пенсію за рахунок МВФ.

Також розповідав Новинар, що певна категорія українських пенсіонерів з першого жовтня отримуватимуть щомісячні доплати, стало відомо, хто опинився в категорії щасливчиків.

Ще Новінар писав, що в наступному, 2022 році українців очікую два підвищення заробітних плати та пенсійних виплат.