Компанія-постачальник "Нафтогаз" через тиждень анонсує нові тарифи на блакитне паливо

Компанія "Нафтогаз" вже з першого жовтня поточного року презентує нові ціни на тарифний плат "Комфортний сезон" для побутових споживачів. Вартість блакитного палива за один кубічний метр встановлена на рівні 7,96 гривень. При цьому оплату можна здійснювати рівномірними частинами щомісяця. Інформація була розміщена на офіційному сайті Нафтогазу.

У компанії відзначають, що термін дії даного тарифного плану прийде до свого завершення в кінці опалювального сезону. Перейти на "сезонний" тариф зможуть лише ті споживачі, у яких немає заборгованостей.

Всупереч тому, що з'явився новий тариф, продовжить свою дію і річний тарифний план, де ціна на газ встановлена на рівні 7,96 гривень за один кубічний метр. Що ж стосується місячного тарифу, то він завершив свою дію ще влітку, адже ціни в ньому були рекордно високими.

Виходячи з даних "Нафтогазу" в компанії ввели два схожих тарифів з фіксованою ціною. Один з тарифів "фіксований" або ж річний, де один кубометр газу обійдеться в 7,96 гривень з урахуванням ПДВ, але без плати за доставлення. Ціна зафіксована на рік, з початку травня поточного року, по кінець квітня 2022 року. Оплата здійснює за фактом споживання блакитного палива.

І ще один тариф "комфортний сезон", де ціна така ж як і в попередньому тарифі. Також у вартість входить ПДВ, але не враховується вартість доставлення. Тариф діє з 1 жовтня поточного року по 30 квітня 2022 року. Оплата проводиться рівними частинами.

Популярні статті зараз

Індексація пенсій з 1 грудня: у кого зростуть виплати до 2600 грн

Гривня може знецінитись? Яким буде курс долара в жовтні, прогноз експертів

Від 80 до 800 гривень до пенсії: українцям перерахують пенсії, хто скільки отримає з 1 грудня

Обов'язкова вакцинація в Україні: що буде з тими, хто відмовиться

Все новости

А ось на вартість щомісячної оплати буде визначена компанією індивідуально, в залежності від середнього споживання блакитного палива за попередній опалювальний сезон.

Нещодавно розповідав Новинар, що в "Ощадбанку" детально розповіли як не позбутися своїх вкладів.

Також Новинар повідомляв, що українцям розповіли скільки їм доведеться платити за воду та опалення в залежності від регіону.

Ще писав Новинар, що тарифи на електроенергію зростуть в два рази, фахівці повідомили новий тариф.