Українцям планують виділити додаткові кошти на субсидії

Уряд виділив більше фінансів на субсидії для оплати житлово-комунальних тарифів. До кінця 2021 року українці можуть розраховувати на додаткові 12 мільярдів гривень допомоги від держави. Відповідний проєкт документа був затверджений у першому читанні Верховної Ради. Інформацією ділиться finanse.ua.

Згідно з інформацією, у Державному бюджеті на 2021 рік було закладено 36 мільярдів гривень на допомогу в оплаті житлово-комунальних тарифів. Уряд був упевнений, що даних коштів має вистачити всім субсидіантам, які дуже цього потребують.

Щоб скоротити кількість одержувачів субсидій і залишити лише тих, то дійсно потребує допомоги, були введені більш жорсткі умови нарахування допомоги від держави. Однак і після цього залишилося дуже багато субсидіантів.

І ось вже на початку вересня стало видно, що тих грошей ледь вистачить до початку нового опалювального сезону. Крім того, прем'єр-міністр на початку осені зазначив, що сума грошей дуже мала і до кінця поточного року буде потрібно ще близько 12 мільярдів гривень.

І ось уряд розробив новий документ закону в якому передбачено ще майже сорок мільярдів гривень не тільки на субсидії, а й на інші важливі потреби.

Популярні статті зараз

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

-6 морозу: зима наступає в Україну, прогноз погоди на 26 жовтня

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

Все новости

Як і передбачалося, на допомогу від держави на оплату житлово-комунальних платежів планують виділити 12 мільярдів гривень, а також виділити додаткових 15 мільярдів гривень Укравтодору і півтора мільярда гривень на велике будівництво.

Також було виділено додаткових 3,8 млрд гривень на компенсацію заробітних плат військовослужбовцям і 4,09 млрд — на ЗСУ. Також в уряді не забули й про хворих на коронавірусну інфекцію, для яких також виділили близько двох мільярдів гривень на лікування в умовах стаціонару.

Нещодавно Новинар повідомляв, що в Україні ввели "жовту" зону карантину з деякими обмеженнями, а також повернули штрафи за порушення карантинних обмежень.

Також писав Новинар, що в нашій країні можуть скоротити кількість субсидіантів у зв'язку з нестачею грошей.

Ще розповідав Новинар, що в "Ощадбанку" стався збій власного додатка.