В Україні зросли ціни на проїзд у маршрутках

В нашій країні водії маршруток, які перевозять громадян на тривалі маршрути, а не в межах міста, переглянули вартість квитків напередодні введення країни в «жовту» карантинну зону і накрутили ціни на 20%. Інформацією ділиться Обозреватель.

Виконавчий директор Асоціації "Автоперевізники Київщини" зазначає, що вартість проїзду за деякими маршрутами збільшилася на три гривні. Наприклад, за поїзд до Крюківщини, яка розташована в передмісті столиці, доведеться замість 15 гривень віддати вже 18 гривень.

Рішення про збільшення цін на проїзд було прийнято ще влітку поточного року, проте зараз воно починає набирати обертів. Виконавчий директор повідомляє що нічого страшного не сталося і подорожчання було неоднаковим.

Наприклад, на один маршрут ціни зросли на 3 гривні, а на інший, лише на 1 гривню, а ось десь ціна злетіла на 20%. Ситуація пов'язана з майбутньою зимою і новими тарифами, в результаті чого буде вартість проїзду змінюватися.

Також фахівець зазначає, що переважно вартість проїзду переглядають один раз на рік і лише в кінці року, але в цьому році сталося інакше, у зв'язку з майбутнім локдауном. Підвищення цін допоможе увійти в осінь, змінить гуму, закупити паливо і підготувати автомобілі.

Популярні статті зараз

«Спекотніша за літо»: майже оголена Злата Огневич у тоненькому купальнику показала, чим приманює холостяків

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

-6 морозу: зима наступає в Україну, прогноз погоди на 26 жовтня

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Все новости

Крім того, виконавчий директор запевняє, що більше підвищень цін не передбачається до кінця року, якщо не відбудуться непередбачені обставини.

Відзначається, що найближчий перегляд вартості проїзду очікується лише в жовтні 2022 року.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що у зв'язку з експортом популярного продукту, українцям доведеться купувати картоплю в три рази дорожче.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли скільки вони платитимуть за блакитне паливо у вересні.

Ще розповідав Новинар, що в нашій країні можуть злетіти ціни на хлібобулочні вироби, незважаючи на високий урожай зернових.