Українцям розповіли про значне подорожчання хліба та кондитерських виробів

Як стало відомо, що вже незабаром ціни на хліб значно зростуть, а пов'язане таке подорожчання в першу чергу з підняттям ціни на газ, сировину, а ще на підвищення заробітних плат працівникам. Зазначається, що буханець хліба буде куштувати більше ніж 28 і 30 гривень. Про це йдеться на порталі vesti.

Також важливо відзначити, що піднімуться ціни й на інші кондитерські вироби, ще й через подорожчання цукру. А виростуть вони від 10 до 40%. Згідно з даними Держстату, ціни на хліб протягом року зросли на 19,5%. Виходячи з цього, пшеничний хліб з борошна першого сорту, на сьогодні коштує від 23,8 гривні за кіло, а житньо-пшеничний або житній від 24,87 гривні за кіло. Вартість батона становить 16 гривень. А ось в деяких магазинах, популярний "український" продають по 25,7 гривні.

Крім того, пекарі підкреслили, що вже через місяць, в середньому, вартість хліба підвищиться ще як мінімум на 2 гривні, а через рік ціни на нього піднімуться від 15% до 20%. Тобто, перевищать один долар, оскільки за буханець хліба потрібно буде віддати близько 30 гривень.

А ось найбільше ціни злетять на крафтовий хліб, оскільки його випікають з безліччю інгредієнтів і додаванням олії, жирів, цукру, а також спецій, які вже значно зросли в ціні.

Що стосується кондитерських виробів, то, наприклад торти та печиво виростуть в ціні від 10 до 40%, попри те, що на початку року вже додали на 20-25% в ціні. А ось додаткове зростання цін на кондитерські вироби додадуть подорожчання газу і цукру.

Популярні статті зараз

Діставайте теплі речі: Україну накриє хвиля холоду з дощами

Готуйте парасолі та плащі: в Україну насувається хвиля дощів, прогноз погоди на 22 жовтня

Погода не на жарт здивує українців: кліматологи розповіли, якою буде погода до кінця осені

Українцям в кінці року підвищать заробітну плату: хто та скільки отримає

Все новости

Нещодавно Новинар повідомляв, що в Україні ввели "жовту" зону карантину з деякими обмеженнями, а також повернули штрафи за порушення карантинних обмежень.

Також писав Новинар, що в нашій країні можуть скоротити кількість субсидіантів у зв'язку з нестачею грошей.

Ще розповідав Новинар, що в "Ощадбанку" стався збій власного додатка.