Українцям розповіли, як відрізнити справжнє масло від неякісного

Досить-таки часто на прилавках магазинів можна виявити неякісне вершкове масло, яке, на перший погляд, непросто насправді відрізнити від хорошого продукту. Крім того, в Держпродспоживслужбі підкреслили, що недобросовісні виробники дуже часто підробляють саме цей продукт. До того ж, ще на початку поточного року зафіксовано було близько 200 порушень, а також з продажу вилучено 2,4 тонни неякісного масла. А стало про це відомо з матеріалу, опублікованого на порталі timeua.

Відзначається, що експерти розповіли українця про те, як відрізнити підробку, а також про те, на що при покупці потрібно звертати увагу. Крім того, за їхніми словами, на підробку наштовхнутися можна навіть в перевірених магазинах. І продають українцям замість справжнього масла - спред, або звичайний маргарин.

Поради, які допоможуть відрізнити підробку:

Звернути увагу на склад. Так ось, в справжньому маслі, в складі будуть тільки вершки та незбиране коров'яче молоко, без додавання будь-яких інших інгредієнтів. А ось, єдине, що дозволяється і допускається, так це ті добавки, що надають маслу солодкуватості, кислуватого або солонуватого присмаку.

Звернути увагу на назву. На думку експертів, недобросовісні виробники замість справжнього вершкового масла, продають звичайний спред. Так ось, щоб його не придбати, потрібно уважно дивитися і на етикетку та звернути увагу на такі назви, як "масло селянське", "масло вершкове", "масло любительське", а ще уважно прочитати ту інформацію, яку виробники написали дрібним шрифтом. Ще важливо дивитися на жирність масла, оскільки вона починається з 82,2%. У "сільському маслі" вона починається від 72,5%, а в "любительському" від 78%.

Популярні статті зараз

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Стала відома справжня ціна на український газ, скільки переплачуємо

Гривня може знецінитись? Яким буде курс долара в жовтні, прогноз експертів

Майже на 500 грн більше: Пенсійний фонд почав додаткові виплати, хто у списку отримувачів

Все новости

Звернути увагу на вартість масла. Так ось, щодо ціни, то якісне масло не може дешево стояти. Наприклад, щоб отримати 1 кілограм масла, необхідно 20 літрів молока. З цього можна зробити висновок, що дешево воно точно стояти не буде. Тому 180 грамова пачка справжнього продукту, просто не може стояти 45 гривень і менше.

Нещодавно Новинар повідомляв, що в Україні ввели "жовту" зону карантину з деякими обмеженнями, а також повернули штрафи за порушення карантинних обмежень.

Також писав Новинар, що в нашій країні можуть скоротити кількість субсидіантів у зв'язку з нестачею грошей.

Ще розповідав Новинар, що в "Ощадбанку" стався збій власного додатка.