У МВС розповіли, що зміниться у водійських правах найближчим часом

Міністерство внутрішніх справ повідомляє, що найближчим часом у водійських правах з'явитися нова відмітка у вигляді коду "78". Дану позначку будуть ставити про складання іспиту на автомобілі з автоматичною коробкою передач. Інформація була розміщена на офіційному сайті Головного сервісного центру МВС.

Згідно з інформацією, нововведення, які передбачені Кабінетом Міністрів України, не торкнутися тих українців, які вже отримали водійські права.

Крім того, українцям нагадали, що найближчим часом у водійських правах з'являться нові позначки. Таким чином, якщо людина складала іспит на автомобілі з автоматичною коробкою передач, то керувати транспортним засобом, що має механічну коробку передач, їй буде категорично заборонено.

Також у водійських документах з'являться й інші позначки (коди), які будуть позначати — обмеження згідно з медичними причинами (наприклад, окуляри, слухові апарати або ж протези кінцівок), зміни в транспортному засобі (модифікована трансмісія, модифікована система гальм та інше) і управління лише в денний час, без пасажирів і в межах міста або регіону.

В уряді впевнені, що таким нововведеннями можна скоротити кількість дорожньо-транспортних аварій.

Популярні статті зараз

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що згідно з новим законопроєктом, на прийняття якого витратили майже рік, і який набув чинності ще в березні, водії порушили ПДР будуть платити набагато більше. Суми штрафів зросли майже в 10 разів.

Також розповідала Новинар, що з першого жовтня деяка категорія українських водіїв за порушення платитиме величезні суми штрафів.

Ще писав Новинар, що під час введення в Україні "жовтої" карантинної зони українців порушили правила карантинних обмежень штрафуватимуть.