З першого листопада на дорогах України будуть встановлені нові дорожні знаки

Як стало відомо, в нашій країні з першого листопада на дорогах будуть встановлені дорожні знаки нового зразка. Згідно з новим стандартом зміняться принципи та правила розташування дорожніх знаків. Інформацією ділиться інформаційний портал "Твоя машина".

Згідно з інформацією, в дорожні знаки будуть внесені коригування згідно з написанням тексту. Тепер на дорожніх знаках будуть писати текст з великої літери, також увазі водіїв буде представлена нова форма стрілок.

Тепер для позначення центру населеного пункту і річки будуть введені символи європейського зразка, а діагональні пішохідні переходи матимуть нове позначення, як і нові таблички острівці безпеки.

Також зміни торкнутися і назв населених пунктів - для них введуть транслітерацію. Разом з тим будуть визначені чіткі співвідношення і відстані між елементами, в залежності від розміру великої літери, яку вибирають виходячи з місця установки дорожнього знака і категорії дороги.

Для розвитку велосипедної інфраструктури будуть введені нові таблички та дорожні знаки. Знаки, розташовані на одній опорі, будуть встановлені згідно з новим алгоритмом. Це допоможе виключити неправильну їх трактування.

Популярні статті зараз

«Спекотніша за літо»: майже оголена Злата Огневич у тоненькому купальнику показала, чим приманює холостяків

Готуйте теплі ковдри та пуховики: морози вдарять з новою силою, де буде холодніше всього

-6 морозу: зима наступає в Україну, прогноз погоди на 26 жовтня

Що у неї з руками? Алла Пугачова перекроїла обличчя і змінила зачіску, схожа на воскову з Музею мадам Тюссо

Все новости

І ще з'явиться новий розділ по розташуванню знаків на щитах.

Варто нагадати, що в нашій країні майже вдесятеро зросли суми штрафів за порушення правил дорожнього руху. На затвердження даного законопроєкту потрібен був майже рік, і документ набув чинності в березні поточного року.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в нашій країні ціни стрімко йдуть вгору. Українцям розповіли, як змінилася вартість популярних харчові продукти.

Також розповідав Новинар, що стали відомі нові суми штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Ще писав Новинар, що в уряді затвердили нові суми штрафів, за що доведеться віддати близько 170 000 гривень.