В Україні очікується чергове подорожчання картоплі

Фахівці відзначають, що незабаром ціна на картоплю може піти вгору. У поточному році, у зв'язку з погодними умовами, урожай популярного продукту менший, ніж завжди. А настільки низьку ціну можна пояснити тим, що картоплю продають ту, яка не витримає тривалого зберігання. Інформацією ділиться Agrotimes.ua.

Експерти повідомляють, що вже зараз можна з упевненістю сказати, що в кінцевому підсумку урожай картоплі буде низьким, ніж минулого року. У зв'язку з сильною спекою, яка обрушилася на Україну в поточному році, даний продукт не зміг реалізувати свій потенціал.

У зв'язку з тим, що протягом декількох тижнів стовпчики градусників показували позначку +40 градусів, картопля зараз дрібна, не товарного вигляду і вона не «доросла» до потрібного розміру.

Керівник СТОВ "Плато" повідомляє, що зовсім недавно вартість картоплі була невисокою. Наприклад, на початку вересня за кілограм даного продукту потрібно було віддати близько п'яти гривень, адже фермера намагалися збути урожай, який не міг довго зберігатися і його потрібно було терміново реалізувати.

Також фахівець зазначає, що найближчим часом варто очікувати подорожчання картоплі, адже врожайність даного продукту середніх і пізніших сортів значно нижче, ніж була у 2019 році.

Популярні статті зараз

Від другої пенсії можна відмовитись? Мінсоцполітики розкрив нюанс, хто може не платити внески

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Все новости

Варто нагадати, що ціни на цукор, крупи та овочі в нашій країні стрімко йдуть на спад. За останній місяць вартість капусти знизилася на 12%, а лука на 16%.

Найбільше своїми цінами приємно здивували морква і буряк, які впали в ціні на 25 і 26%. Тенденція до здешевлення спостерігається і з цукром і крупами.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні значно зросли ціни на проїзд у маршрутному таксі.

Також повідомляв Новинар, що з першого жовтня компанія "Нафтогаз" оприлюднить нові тарифи на блакитне паливо, до чого готуватися.

Ще писав Новинар, що незважаючи на відмінний урожай пшениці в нашій країні зростуть ціни на хлібобулочні вироби, став відома причина подорожчання.