В Україні змінили правила перерахунку пенсійних виплат

Українські пенсіонери знаходяться за межею бідності і їх виплат ледь вистачає зводити кінці з кінцями. На оплату комунальних послуг громадяни віддають мало не всі свої кошти. З величезним нетерпінням вони очікують індексації, завдяки якій їх пенсії трохи зростуть. Про те, як змінилися правила індексації розповідають Факт.

З першого жовтня пенсійні виплати збільшаться на 400 гривень для громадян похилого віку, які перетнули віковий рубіж у 75-80 років. Якщо у даної категорії пенсіонерів за плечима є мінімальний стаж, який для жінок становить 20 років, а для чоловіків 25 років, то їх пенсійні виплати досягнуть 2 500 гривень.

Зазначається, що індексації в жовтні не передбачено. Згідно з інформацією, перерахунок пенсійних виплат щорічно проводитимуть першого березня. Фіксовану дату в першому читанні підтримали народні обранці.

Крім того, на індексацію виплат в майбутньому місяці не варто сподіватися працюючим пенсіонерам. Як відомо, для цієї категорії пенсіонерів перерахунок проводився в червні поточного року і він повинен бути лише раз на рік. Також незмінним залишиться і розмір мінімальної пенсії - 1 854 грн.

В результаті підвищення прожиткового мінімуму, розмір мінімальної пенсії з доплатою за стаж понад норму надбавки та доплати, будуть змінені вже в грудні поточного року. Також в останньому місяці 2021 року може зрости розмір пенсійних виплат 65-річним пенсіонерам, у яких за плечима є стаж 30-35 років. Мінімальний розмір їх виплат тоді складе 2 600 гривень.

Популярні статті зараз

«Спекотніша за літо»: майже оголена Злата Огневич у тоненькому купальнику показала, чим приманює холостяків

В Україні перестали приймати долари: з якими купюрами краще не приходити

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости

Подальша індексація пенсійних виплат очікується вже у 2022, 2023 і 2024 роках.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Пенсійному фонді відзвітували про нарахування пенсій і повідомили скільки грошей було направлено на пенсійні виплати.

Також розповідав Новинар, що в майбутньому році українці не зможуть відчути істотного підвищення виплат у чому причина?

Ще писав Новинар, що українцям повідомили, за яких умов можна отримати пенсії у розмірі 10 000 гривень,