Податкова служба заарештувала 26 мільйонів гривень українця

У Харківській області податковій службі вдалося викрити українця, який здійснив покупку безлічі автомобілів і земельних ділянок, на покупку яких знадобилося 26 мільйонів гривень. При цьому громадянин не підтвердив джерело таких величезних доходів, на ці кошти наклали арешт. Інформацією ділиться Державна податкова служба.

У пресслужбі зазначають, що витрати українця в кілька разів перевищували доходи. Передбачається, що операції мають ознаки легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

Виходячи з повідомлення, орган попереднього розслідування прийняв невідкладні дії, в результаті чого на всі грошові кошти харків'янина, сума яких досягає 26 мільйонів гривень, був накладений арешт. Досудове розслідування триває.

У відомстві зазначають, що контролю підлягають два види фінансових операцій — це порогові та підозрілі.

До порогових можна віднести ті операції, якщо:

Популярні статті зараз

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

Українцям є чим пишатись: ЗАЗ випускатиме новий кросовер "Одеса"

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Все новости
  • Сума дорівнює або ж перевищує 400 000 гривень. До них можна віднести суб'єкти господарювання, які здійснюють лотереї або азартні ігри;

  • сума дорівнює або перевищує суму в іноземній валюті.

Грошові перекази, незалежно від їх суми, будуть вважатися підозрілими, якщо перевіряльник здогадується, що вони отримані злочинним шляхом або ж пов'язані з фінансуванням тероризму.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні катастрофічно не вистачає коштів на оплату субсидій, в уряді повідомили, що українцям планують виділити додаткові кошти на субсидії.

Також розповідав Новинар, що у фінансовій установі дали докладну інструкцію, як не позбутися своїх заощаджень.

Ще писав Новинар, що в скандальному "Приватбанку" пояснили клієнтам, чому нараховують додаткові комісійні при оплаті комунальних платежів.