Українці змушені будуть платити великі суми за електрику

Як стало відомо нещодавно, що з 1 жовтня тарифи на електрику стануть нижче, а більшість сімей платити будуть за кВт на годину по 1,44 гривні, замість 1,68 гривні, як платять на цей час. Але пощастить так не всім українським сім'ям, оскільки близько 600 тисяч таких, змушені будуть платити за електрику в цілих 2 рази більше, ніж це було в минулому опалювальному сезоні. А відомо про це з інформації, опублікованої на порталі fakty.

Вся причина таких великих платіжок полягає в жонглюванні тарифами на електрику, оскільки тариф на нього наче б як і знизили, але насправді ж оплата стала значно вище.

Для деяких громадян тариф на електрику став вище, оскільки пільги на нього скасували. До скасування пільг, українські сім'ї платили за електрику 90 копійок за перші 100 кВт на годину, а все що нагоріло, як то кажуть, зверху, оплачували вже по 1,68 гривні за кВт на годину.

Крім того, більш щедру пільгу мали ті власники будинків, які опалювалися електрикою. Адже для них цей тариф, вартістю 90 копійок, поширювався на обсяг споживання до 3 000 кВт на годину. Але вже на початку поточного року, уряд прибрав цей пільговий тариф, при цьому зобов'язавши всі українські сім'ї платити за електрику по 1,68 гривні за кВт на годину. Тому змиритися з такими цінами змогли не всі, адже для більшості по-новому вони виросли майже у 2 рази.

Що стосується цього року, то, звичайно ж, вже нікому і ніякої пільги не передбачається. Дешевше буде тільки в тому випадку, якщо споживання електрики не перевищує 250 кіловатів на годину, оскільки в цьому випадки сім'ї можуть платити по 1,44 гривні за один кВт. Власники великих будинків, звичайно ж, в такий обсяг ніяк не зможуть втиснутися, тому їм якраз і доведеться платити величезні суми за електрику.

Популярні статті зараз

600 тисяч сімей втратили пільги на комуналку: хто попав в "чорні" списки та чому

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

Що у неї з руками? Алла Пугачова перекроїла обличчя і змінила зачіску, схожа на воскову з Музею мадам Тюссо

-4 градуси морозу: готуйте теплі речі та шапки, в яких областях наступить зима

Все новости

Нещодавно писав Новинар, що з першого жовтня "Нафтогаз" презентує нові ціни на газ.

Також розповідав Новинар, що введення локдауна може призвести до зниження зарплат.

Ще Новинар повідомляв, що в Україні зросли ціни на проїзд у маршрутках.