Фермери змушені викидати тонни кавунів на звалище

Цього року, через дуже спекотне літо, добре вродили кавуни, тому ціни на них теж, відповідно були не великими. Але оскільки на полях в Херсонській області кавунів ще залишилося досить-таки багато, то фермери від відчаю, оскільки не змогли їх розпродати, почали просто викидати їх на звалище. Про це стало відомо з відео, опублікованому ТСН В YouTube.

Так ось, урожай кавунів в цьому році дійсно дуже великий. З одного маленького поля збирається, приблизно, близько 1,5 тонн. А за словами жителя села Виноградове, цих ягід вродило настільки багато, що той навіть не встиг їх реалізувати.

Відзначається, що кавунів вродило так багато, в три рази більше, ніж раніше, що їх не встигли продати навіть за найнижчою ціною, а точніше по 50 копійок за кілограм. А оскільки на полях досі залишається дуже багато кавунів, то переорювати їх фермери будуть разом з цією ягодою.

Варто підкреслити, що збитки зазнали, найбільше, власники невеликих полів. Саме тому, вже наступного року вони мають намір кавунів сіяти в рази менше.

Протягом п'яти днів, за словами фермерів, вони всіляко намагалися продати свій урожай, але їм це так і не вдалося, тому ті просто змушені їх викидати на звалище або переорювати поля разом з урожаєм.

Популярні статті зараз

«Спекотніша за літо»: майже оголена Злата Огневич у тоненькому купальнику показала, чим приманює холостяків

-6 морозу: зима наступає в Україну, прогноз погоди на 26 жовтня

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що експерти попередили про подорожчання картоплі майже втричі у зв'язку з експортом даного продукту.

Також розповідав Новинар, що в Україні можливе зростання цін на рослинну олію.

Ще Новинар писав, що фахівці в галузі медицини назвали саму корисну і смачну кашу.