Українцям розповіли, як отримати допомогу на похорон померлого пенсіонера

Українці можуть отримати від ПФУ разову допомогу на поховання померлого пенсіонера, розмір якого встановлюється законодавством. Терміни звернення за фінансовою допомогою не обмежуються, а для виплати грошей родичам необхідно надати відповідні документи, йдеться на сторінці Пенсійного кур'єра в соціальній мережі Facebook.

Варто зазначити, що, якщо родичі померлого пенсіонера звертаються до ПФУ з документами, які видані за межами України, допомогу виплатять лише в тому випадку, якщо громадянин отримував пенсію на території нашої держави. Більш того, справжність таких документів повинна бути підтверджена компетентним державним органом, що склав його, за допомогою апостиля або консульською легалізацією.

Документи для отримання компенсації на поховання подаються в сервісний центр будь-якого з відділень ПФУ, незалежно від перебування на обліку або ж адреси проживання померлого пенсіонера. Варто також відзначити, що нема потреби в підтвердженні родинних відносин, так само і як надання довіреності.

Допомога на поховання померлого пенсіонера виплачується особам, які його здійснили. Якщо ж померлим громадянин буде оголошений рішенням суду або ж особи, які здійснили його поховання, будуть відсутні, допомога виплачуватися не буде.

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що експерти попередили про подорожчання картоплі майже втричі у зв'язку з експортом даного продукту.

Також розповідав Новинар, що в Україні можливе зростання цін на рослинну олію.

Ще Новинар писав, що фахівці в галузі медицини назвали найкориснішу і смачну кашу.