У Держстаті показали на скільки впали заробітні плати українців

В Україні всього за місяць рівень середньої заробітної плати впав на кілька сотень гривень. У Держстаті оприлюднили нову статистику, відповідно до якої стало видно, наскільки зменшилися заробітки українців. Відповідний документ виклали на сторінці Держстату.

Згідно з даними, які були опубліковані Держстатом, середня заробітна плата в Україні на 350 гривень зменшилася в серпні поточного року. І якщо в липні номінальна зарплата штатних працівників підприємств та установ становила в середньому в Україні близько 14 345 гривень, то вже в серпні сума значно зменшилася, і тепер не перевищує 13 997 гривень.

Але водночас в Державній службі статистики підкреслюють, що якщо порівнювати заробітну плату серпня місяця минулого року і поточного, то в цілому в країні вона значно зросла, якщо бути точніше, то більш ніж на 22%. Реальне зростання, враховуючи інфляцію, склало 10,9%.

Щодо найвищих заробітних плат, то такі отримують, на сьогодні, співробітники різних столичних організацій, підприємств та установ. Розмір їх зарплат в середньому становить близько 20 258 гривень. А ось найнижчі заробітні плати в країні у жителів Чернівецької області, в місяць їх розмір становить 10 811 гривень.

А найбільш гідні та високі зарплати у працівників в галузі "Інформації та телекомунікації", які складають близько 24 813 гривень. А ще у тих працівників які працюють у страховій та фінансовій сфері, оскільки їхні зарплати становлять 23 537 гривень.

Популярні статті зараз

Несподіване повернення тепла: прогноз синоптиків на вівторок 19 жовтня

Індексація пенсій з 1 грудня: у кого зростуть виплати до 2600 грн

Сьогодні не можна сваритися: велике церковне свято 17 жовтня, що забороняється

Платити за газ по-новому: власників приватних будинків Нафтогаз переводить на інший тарифний план

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що експерти попередили про подорожчання картоплі майже втричі у зв'язку з експортом даного продукту.

Також розповідав Новинар, що в Україні можливе зростання цін на рослинну олію.

Ще Новинар писав, що фахівці в галузі медицини назвали найкориснішу і смачну кашу.