Компанія "Нафтогаз" вводить нові тарифи для громадян, та як зміниться місячний платіж

Українцям розповіли, що компанія "Нафтогаз" затвердила новий порядок оплати блакитного палива для побутових споживачів. Тепер же за кожен місяць вони будуть платити фіксовану суму, яка дорівнює 1/12 від очікуваної річної вартості використаного блакитного палива. Інформація була розміщена на офіційному сайті Урядового порталу.

Разом з тим мають намір створити й групи для постачальників блакитного палива українцям, які зможуть до першого травня наступного року купувати газ у компаній за встановленою вартістю в тих обсягах, що будуть потрібні для населення.

У компанії "Нафтогаз" планують створити умови оплати в договорах на постачання блакитного палива теплогенеруючим підприємствам і операторам ГРС, а також в договорах на збут природного газу українцям в рамках розрахунку побутових споживачів.

Дані договори на постачання блакитного палива зі споживачами допоможуть клієнтам значно заощадити.

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Все новости

Даною пропозицією і виконанням запропонованих нововведень буде впритул займатися держава. Це пов'язано з тим, що весь пакет акцій компанії «Нафтогаз» належить Кабінету Міністрів.

Як стало відомо, по закінченню терміну дії тарифного плану "Річний", українці зможуть скористатися сезонною пропозицією. Їх увазі представлений тарифний план "Комфортний сезон". У даній пропозиції споживачам доведеться платити за блакитне паливо фіксовану суму щомісяця, до завершення опалювального сезону.

Раніше, українців переводили на тарифний план «фіксований» в автоматичному порядку, проте зараз можна відмовитися від цього тарифу.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що відома компанія "Нафтогаз" з першого жовтня вводить нові тарифи на блакитне паливо.

Також розповідав Новинар, що в Україні вводять жорсткіші норми споживання блакитного палива та електроенергії одержувачам субсидій.

Ще писав Новинар, що українців попередили про подорожчання хліба і кондитерських виробів, названа причина.