В Україні через два роки з'являться соціальні пакети з накопичувальними пенсійними виплатами

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що вже стартуючи з 2023 року в нашій країні почнуть вводити соціальні пакети з накопичувальними пенсійними виплатами. Інформацією ділиться портал Слово і Діло.

Розмови про введення нагромаджувальної пенсійної системи ведуться вже давно. Щороку їх намагаються ввести в дію, але з'являються свої «недоробки» і систему переносять на наступні роки. І ось під час засідання робочої групи прем'єр-міністр заговорив про дану пенсійну систему.

Чиновник зазначив, що головним завданням робочої групи — це введення соціальних пакетів з накопичувальними пенсійними виплатами на основі чинного законодавства за рішенням уряду починаючи з 2023 року.

Також прем'єр-міністр повідомляє, що "випробувати" можна на ключових бюджетниках, не змінюючи законодавства. Але основним завданням є введення відповідних законопроєктів і повноцінне введення нагромаджувальної пенсійної системи в нашій країні.

Крім того, Денис Шмигаль додав, що досвід введення даної пенсійної системи торкнеться соціальних працівників, педагогів і військових, як елемент переходу до повноцінної накопичувальної пенсійної системи.

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Готуйте теплі ковдри та пуховики: морози вдарять з новою силою, де буде холодніше всього

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Все новости

Варто нагадати, що в Україні змінили правила індексації пенсійних виплат. Як стало відомо, в першого жовтня на підвищення пенсій на 400 гривень можуть розраховувати ті громадяни, які переступили віковий рубіж 75-80 років і якщо у даної категорії пенсіонерів є мінімальний стаж. Тоді їх пенсії досягнуть 2 500 гривень.

Зазначається, що перерахунок пенсій в жовтні не передбачений. Згідно з інформацією, тепер перерахунок пенсійних виплат щорічно проводитимуть першого березня і це фіксована дата. Дану постанову підтримали народні обранці.

Нещодавно розповідав Новинар, що Кабінет Міністрів зобов'язує громадян доглядати за своїми батьками і що потрібно знати, щоб не втратити спадщину.

Також повідомляв Новинар, що українцям мають намір виділити додаткові кошти на субсидію.

Ще писав Новинар, що пенсіонерам розповіли як відрізняються пенсії простих громадян від пенсій суддів.