Українським пенсіонерам з 1 жовтня доплачуватимуть по 400 гривень до пенсії

З 1 жовтня поточного року, щомісячну доплату до пенсії у розмірі 400 гривень почнуть отримувати пенсіонери віком від 75 до 80 років. А ось вже в наступному році зобов'язуються доплачувати 9% до пенсії жінкам, які вийшли на законний відпочинок в 60 років. Про це йдеться в матеріалі, опублікованому на порталі новин fakty.

Відзначається, що доплату до пенсійних виплат 75-80 річним пенсіонерам планували ввести ще в липні, а саме з 1 числа. Але оскільки Пенсійний фонд України, а також бюджет, не витримали такого навантаження, саме тому дані доплати до пенсій і перенесли на 1 жовтня, поточного року. Згідно з даними Пенсійного фонду, отримати такі надбавки повинні близько 1 мільйона українських пенсіонерів.

Крім того, 1 жовтня Міжнародна спільнота відзначає День літніх людей, можливо саме тому так і важлива ця дата.

Ще варто відзначити, що якщо у пенсіонера достатньо трудового стажу, а саме 20 років для жінок і 25 – для чоловіків, то такої категорії осіб, пенсійні виплати підвищать як мінімум до 2 500 гривень.

Наступного року доплату до пенсії у розмірі 300 гривень отримають українці віком від 70 до 75 років. Але поки ще, точну дату даної доплати не назвали. А ось розраховувати на ці доплати до пенсії можуть близько 4 мільйонів українців.

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Все новости

Що стосується пенсіонерів, які досягли 80-річного віку, то вони вже отримують з квітня місяця, минулого року, щомісячну доплату до пенсійних виплат у розмірі 500 гривень. Причому продовжені ці виплати будуть і в наступному році.

Нещодавно розповідав Новинар, що Кабінет Міністрів зобов'язує громадян доглядати за своїми батьками та що потрібно знати, щоб не втратити спадщину.

Також повідомляв Новинар, що українцям мають намір виділити додаткові кошти на субсидію.

Ще писав Новинар, що пенсіонерам розповіли як відрізняються пенсії простих громадян від пенсій суддів.