У Мінсоцполітики розповіли, кому відмовлять у субсидії

У Міністерстві соціальної політики України, напередодні опалювального сезону, розповіли про те, яким категоріям населення відмовлять у субсидії. Крім того, позбавлятися права отримувати її не тільки власники великих доходів, а й злісні неплатники аліментів. Також відмовлять у праві на субсидію тим громадянам, які вже були помічені у зловживанні з виплатами, або ж у нецільовому використанні державної допомоги. Про це стало відомо з матеріалу, опублікованого на порталі новин fakty.

Тому, не призначать субсидію тим українським сім'ям, в яких є неплатники аліментів від 3 і більше місяців. А дані про них, органи соціального захисту брати збираються з Єдиного реєстру боржників. Однак, зроблено виняток буде для тих неплатників аліментів, які перебувають у лікаря на обліку, як наркозалежні або алкозалежні, причому це повинно бути підтверджено відповідною довідкою від медика. Також зроблено виняток буде і для тих громадян, які відсторонені від посади судом, тобто не можуть працювати з об'єктивних причин, наприклад, перебувають під домашнім арештом або ж у СІЗО.

Не платитимуть субсидію і тим українцям, які не повернули соціальним органам, кошти, що були помилково їм нараховані. Ще в допомозі від держави відмовлять тим громадянам, у яких є борги за комунальні послуги в розмірі більш ніж 340 гривень. І які навіть не спробували оскаржити борг в судовому порядку, а також не подбали про реструктуризацію заборгованості.

Нещодавно розповідав Новинар, що Кабінет Міністрів зобов'язує громадян доглядати за своїми батьками та що потрібно знати, щоб не втратити спадщину.

Популярні статті зараз

Українцям є чим пишатись: ЗАЗ випускатиме новий кросовер "Одеса"

Не лінуйтесь, а то вдача відвернеться: велике свято 24 жовтня, основні заборони

Готуйте парасолі та плащі: в Україну насувається хвиля дощів, прогноз погоди на 22 жовтня

Таких цін давно не було: в Україні стрімко здешевшали яблука

Все новости

Також повідомляв Новинар, що українцям мають намір виділити додаткові кошти на субсидію.

Ще писав Новинар, що пенсіонерам розповіли як відрізняються пенсії простих громадян від пенсій суддів.