Синоптики розповіли, якою буде погода у жовтні

Про те, якою буде погода у жовтні поточного року, чи чекати українця морозів в цьому місяці або снігу, розповіли два синоптики-експерти. А відомо про це стало з інформації, опублікованої на порталі новин rbc.

За їхнім прогнозом українців у жовтні, принаймні в перші 20 днів місяця, чекає стабільна і комфортна погода з невеликою кількістю опадів у деяких регіонах країни. Заморозків вночі не передбачається, а денна температура повітря буде від +10 до +17.

Відомий синоптик Леонід Горбань розповів, що в перші дні жовтня погода буде прохолодною. Крім того, 4 і 5 жовтня є велика ймовірність холодних дощів. Вже ближче до кінця першої декади місяця буде значно тепліше, а ось вже в середині жовтня стовпчики термометрів піднімуться до +20, а сама погода прогнозується сонячною і без опадів.

Дуже тепло, можна навіть сказати, що найтепліше, буде 14 числа, На Покрову, після чого, протягом декількох днів прогнозується різке зниження температури повітря, а градусники покажуть вже +6, максимум +8. Також висока ймовірність холодних дощів в ці дні. Щодо нічних заморозків, то прогнозуються вони в східних і північних регіонах країни вже з 20 жовтня.

Глибока осінь чекає українців, за словами синоптика, вже з 25 числа. Тому вже вночі можуть бути морози до -7. Хоча в кінці жовтня знову трохи потеплішає, але правда ненадовго, і повітря прогріється до +8, +10 максимум.

Популярні статті зараз

Від другої пенсії можна відмовитись? Мінсоцполітики розкрив нюанс, хто може не платити внески

Почалося: в Києві підвищують вартість поїзду в метро та наземному транспорті, що говорять у КМДА

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Все новости

За словами візири Мартизанової, яка є завідуючою відділом довгострокових прогнозів і кліматичних досліджень погоди гідрометеорологічного інституту України, погода в жовтні буде з нестабільною температурою повітря, до того ж існує велика ймовірність не тільки заморозків, а й перших опадів у вигляді снігу.

У першій декаді жовтня буде тепло, температура повітря складе до + 15, після чого прогнозуються похолодання і градусники покажуть вже +7 вдень і від +3 до +5 вночі. Також в цей період цілком вірогідні заморозки.

А ось вже в другій половині місяця прогнозуються, як потепління, так і різкі похолодання. У таку погоду, при мінусовій температурі повітря, цілком вірогідні дощі зі снігом.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що синоптики повідомили, коли в країну прийде чергове потепління.

Також писав Новинар, що синоптики дали прогноз погоди та повідомили в яких областях очікуються нічні заморозки.

Ще розповідав Новинар, що Микола Кульбіда повідомив які зимові сезони очікують українців.