Дотримання безпечних умов навчання у навчальних закладах під час карантину перевірятимуть Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти та науки.

Як повідомляє Новинар, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення провести перевірки у школах та дитячих садках напередодні та після 1 вересня.

"Безпека дітей та вчителів — це головний пріоритет в цьому навчальному році", – зазначив Шмигаль.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Польща значно скоротила видачу віз українцям: кому надали пріоритет

Солістка групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася головним секретом своєї краси

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Все новости

Також він повідомив, що саме органи місцевого самоврядування та органи місцевої влади повинні уважно слідкувати за організацією навчального процесу та у разі необхідності створити спеціальні комісії, які слідкуватимуть та контролюватимуть дотримання заходів протиепідемічної безпеки у школах та дитсадках.

Прем’єр-міністр наголосив, що до 1 вересня у кожному навчальному закладі повинні бути створені усі умови.  У разі неготовності уряд ухвалюватиме радикальні кадрові рішення.

Як ми раніше повідомляли, Кабмін запевнив, що в Україні навчання з 1 вересня у школах розпочнеться традиційно. Карантин впроваджуватимуть у тих навчальних закладах, які розташовані у червоних зонах.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, що у таких регіонах запроваджуватимуть такий карантин, який діє під час інших епідемій. Діти впродовж двох тижнів навчатимуться вдома дистанційно, після чого повертатимуться до школи.

Нагадаємо, що вчителям скасували обов’язковий медогляд перед 1 вересня.