У Міністерстві фінансів мають намір "відсіяти" одержувачів соціальних виплат

У відомстві підготували документ, згідно з яким буде затверджена методика перевірки на справжність інформації про отримання державних виплат малозабезпеченим сім'ям. Іншими словами, дані про сім'ї ретельно перевірять, щоб встановити, хто може обійтися без державних виплат. При цьому будуть брати дані у фінансових установах. Інформацією ділиться Судово-юридична газета.

Виходячи з документа, для правдивої перевірки інформації про одержувачів допомоги від держави, буде використана інформація отримана від банків. Завдяки новій методиці визначатимуть принципи перевірки інформації на правдивість, для нарахування та здійснення державної допомоги малозабезпеченим сім'ям, а також для "не відповідности" даних в автоматизованих інформаційних системах, реєстрах та базах даних.

Наприклад, збиратимуть дані від Державної податкової служби щодо доходів, від МВС, щодо зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, дієвість документів, що засвідчують особу.

Також перевірятимуть інформацію щодо купівлі земельної ділянки, квартири або будинку, автомобіля, будівельних матеріалів або ж інших матеріалів протягом року, сім'ями які звернулися за допомогою до держави.

Крім того, перевірять і інші послуги, за які довелося віддати відразу близько п'ятдесяти тисяч гривень. Для цього можуть уточнити операції з купівлі згідно з даними фінансових установ. Також перевірятимуть і наявність трьох і більше дітей віком до 18 років.

Популярні статті зараз

Готуйте теплі ковдри та пуховики: морози вдарять з новою силою, де буде холодніше всього

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Що у неї з руками? Алла Пугачова перекроїла обличчя і змінила зачіску, схожа на воскову з Музею мадам Тюссо

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

Все новости

Варто відзначити під державними виплатами мають на увазі:

  • соцдопомога малозабезпеченим сім'ям;

  • допомога при отриманні економічної самостійності малозабезпеченої сім'ї.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що компанія "Нафтогаз" вводить нові тарифи і як тепер змінитися місячна плата за блакитне паливо.

Також писав Новинар, що в Україні будуть встановлені більш жорсткі норми споживання газу та електроенергії для субсидіантів.

Ще розповідав Новинар, що українцям розповіли як отримати допомогу на похорон померлого родича.