Міністр Ляшко розповів кого відсторонять від роботи без вакцинації

Оскільки ситуація з коронавірусів в Україні знову різко погіршилася, то вакцинація є єдиним виходом, щоб знизити захворюваність. Але, на жаль, щепитися згодні не всі українці, у зв'язку з цим міністр Віктор Ляшко розповів про те, кого все ж відсторонять від роботи без вакцинації. Про це йдеться на порталі bbc.

У Міністерстві охорони здоров'я України вже затвердили список професій, де працівники повинні бути обов'язково щеплені. Найближчим часом наказ затвердять у Міністерстві Юстиції, після чого він набирає чинності.

У цей список входять педагоги, причому абсолютно незалежно від навчальних закладів, а саме дошкільні працівники, вчителі шкіл, ВНЗ і профтехучилищ. Також Ляшко додав, що обов'язково вакциновані повинні бути й працівники центральних органів виконавчої влади, а ще міністерств ну і звичайно ж їх структурних підрозділів на місцях. Ще до списку обов'язково вакцинованих входять працівники місцевих державних адміністрацій, а саме, міських, районних, обласних.

За словами міністра Ляшка, дані категорії будуть допущені до роботи в тому випадку, якщо вони вакциновані. Тобто, якщо людина повністю щеплена, то вона спокійно може ходити на роботу, якщо ж ні, то відповідно до роботи її не допустять. Діяти такі правила будуть в період карантину, а ось заробітна плата, при цьому, на відміну від місця роботи для не щеплених співробітників не зберігається. Потім Ляшко додав, що наказ незабаром зареєструють, після чого він вступить в дію.

Популярні статті зараз

Торкнеться 7 млн клієнтів: ПиватБанк обмежив перекази з карти на карту, які встановлені ліміти

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Індексація пенсій з 1 грудня: у кого зростуть виплати до 2600 грн

Платити за газ по-новому: власників приватних будинків Нафтогаз переводить на інший тарифний план

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що компанія "Нафтогаз" вводить нові тарифи і як тепер змінитися місячна плата за блакитне паливо.

Також писав Новинар, що в Україні будуть встановлені більш жорсткі норми споживання газу та електроенергії для субсидіантів.

Ще розповідав Новинар, що українцям розповіли як отримати допомогу на похорон померлого родича.