В Україні зміняться правила виплати пенсій 60-річним жінкам

У наступному 2022 році на доплати щомісяця можуть розраховувати не тільки громадяни похилого віку, віковий рубіж яких переступив 70-75 років, а й жінки, які йдуть на заслужених відпочинок у віці 60 років. Інформацією діляться Факти.

Під час обговорення проєкту Державного бюджету на 2022 рік даній категорії українських пенсіонерів вирішили затвердити доплату до пенсійних виплат у розмірі 9%.

У Міністерстві соціальної політики зазначили, що такого роду підвищення дозволить зберегти співвідношення в розмірах пенсійних виплат при однакових зароблених роках страхового стажу і заробітку в наступному році, який є перехідним для завершення пенсійного віку жінкам.

Згідно з інформацією, для того, щоб жінці у віці 60 років вийти на пенсію у 2021 році, потрібно мати за плечима страховий стаж, який становить мінімум 28 років. З кожним роком стаж буде збільшуватися і досягне 35 років.

Разом з тим на підвищення пенсій у грудні поточного року, можуть розраховувати всі українські пенсіонери. Це пов'язано зі збільшенням прожиткового мінімуму. Таким чином мінімальний розмір пенсій з 1 854 гривень зросте до 1 934 гривень, а мінімальний розмір пенсій для пенсіонерів старше 65 років зросте до 2 600. Це стосується жінок у яких за плечима є стаж 30 років і чоловіків зі стажем 35 років.

Популярні статті зараз

-30 лютого морозу! Став відомий прогноз синоптиків на грудень та січень

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Все новости

Варто нагадати, що в затвердженій постанові бюджету, на підставі якого і прийматимуть бюджет 2022-2024, заплановано сім дат перегляду мінімальних пенсійних виплат — в грудні 2021 року, в липні 2022 року, в грудні 2022 року, в липні 20223 року, в грудні 2023 року і в липні 2024 року.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Пенсійному фонді розповіли, як відрізняються пенсії суддів і простих пенсіонерів.

Також розповідав Новинар, що українським пенсіонерам розповіли за яких умов можна отримувати пенсії в розмірі 10 000 гривень.

Ще писав Новинар, що в Україні через два роки з'являться соціальні пакети накопичувальними пенсіями.