Стало відомо, що буде з тарифами на тепло і гарячу воду в цей опалювальний період

Українцям розповіли, що буде з тарифами на гарячу воду і тепло протягом усього опалювального сезону у 2021-2022 роках. Компанія "Нафтогаз", мери українських міст і уряд підписали меморандум, які регламентує тарифи, через що їх зміни можна не боятися, інформує "Обозреватель".

Відповідно до його положень, всі ціни в цьому опалювальному сезоні залишаться без змін, про що заявив глава Міністерства розвитку громад і територій Олексій Чернишов. Він підкреслив, що це дасть можливість стабільно подолати всі холодні місяці та зазначив, що підвищення тарифів не відбудеться.

Крім того, міністр повідомив, що найближчим часом готовність підприємств ТКЕ досягне значення в 100%, а на даний момент не готовий лише 1% від їх кількості. Меморандум також гарантує даним підприємства, що вони не будуть відчувати нестачі в газі протягом усього опалювального періоду. Держава пообіцяла надати допомогу громадам в оплаті за спожите "блакитне паливо":

Популярні статті зараз

Від другої пенсії можна відмовитись? Мінсоцполітики розкрив нюанс, хто може не платити внески

-6 морозу: зима наступає в Україну, прогноз погоди на 26 жовтня

Почалося: в Києві підвищують вартість поїзду в метро та наземному транспорті, що говорять у КМДА

Українцям є чим пишатись: ЗАЗ випускатиме новий кросовер "Одеса"

Все новости
  • Ним передбачені кошти з бюджету нашої держави.
  • Допомогу нададуть лише тим громадам, які не мають високої податкоспроможності.
  • Додатково будуть спрямовані 4% отриманих податків від доходів фізосіб.
  • Наступного року в бюджеті утримають 13,44% від отриманого акцизного податку на паливо.

Перед підписанням Меморандуму глава нашої держави Володимир Зеленський також запевнив, що тарифи на гарячу воду і тепло залишаться без змін.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що компанія "Нафтогаз" вводить нові тарифи і як тепер змінитися місячна плата за блакитне паливо.

Також писав Новинар, що в Україні будуть встановлені більш жорсткі норми споживання газу та електроенергії для субсидіантів.

Ще розповідав Новинар, що українцям розповіли як отримати допомогу на похорон померлого родича.