Вартість рослинної олії в Україні може залишитися дуже високою

Кожен день українців попереджають про підвищення цін на деякі продукти харчування або їх тенденцію до зниження. Однак вартість рослинної олії в нашій країні так і залишиться на високому рівні, у зв'язку зі шкідниками, якими уражено майже 50% врожаю соняшників. Це може призвести до дефіциту продукції. Інформацією ділиться AgroTrend.

Згідно з інформацією, близько 48% рослин, якими засіяні плантації в Дніпропетровській, Волинській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Полтавській. Тернопільській, Черкаській, Чернігівській та Харківській областях уражені шкідниками.

Крім того, в деяких регіонах соняшники заражені білою і сірою гниллю. Вони були виявлені на 3-20% даної культури. В результаті цього, передбачається, що і після збору всього врожаю буде дефіцит даної сировини, що потрібно на виробництво рослинної олії.

Варто відзначити, що рослинну олію українського виробника в супермаркетах Чехії можна купити за вартістю 35 гривень, в той час, як в Україні дана продукція громадянам обійдеться в межах 65 гривень.

При цьому в київських магазинах вартість продуктів на 60-100% перевищує вартість продуктів у Варшаві. А ось заробітні плати українців рази в три менше, ніж у поляків.

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

600 тисяч сімей втратили пільги на комуналку: хто попав в "чорні" списки та чому

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости

Експортні розцінки на українську рослинну олію піднялися в ціні до неймовірних висот. На ціну значне вплинуло різке зростання світових розцінок на рослинну олію.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що ціни на деякі продукти харчування, зокрема на овочі, цукор і деякі крупи, значно знизилися.

Також розповідав Новинар, що українців попередили про значне подорожчання хліба і кондитерських виробів, названа причина подорожчання.

Ще писав Новинар, що українці будуть змушені платити величезні суми за електричну енергію, в чому причина.