Синоптики попередили українців про теплі дні та холодні ночі із заморозками

Другий місяць осені почався з сонячної погоди з більш комфортною температурою повітря вдень і нічних заморозків. Такою ж ясною, але з холодними ночами, погода буде і 5 жовтня. Про це йдеться на офіційному сайті Укргідрометцентру.

У північних регіонах України 5 числа прогнозується суха і сонячна погода з комфортною температурою повітря вдень, від +12 до +14. Але зате з холодними ночами, оскільки стовпчики термометрів опустяться до + 3 градусів. Крім того, місцями ймовірні заморозки на поверхні ґрунту.

У східних областях країни теж сонячно і без опадів, а температура повітря вдень підніметься до +14, місцями до +15. Вночі прогнозуються значне зниження температури, тому більше ніж +3, максимум +5 жителі цих регіонів не побачать на своїх термометрах.

У центральних областях і в столиці погода буде ясною, на градусниках можна буде побачити від +13, до +15 максимум. Вночі, як і в інших регіонах країни, прохолодно, всього лише +4, а місцями навіть заморозки.

У південних регіонах України теж ясно і комфортно вдень, градусники покажуть від +16, до +18. Ну а вночі, звичайно ж, холодно, температура повітря знизиться до + 6.

Популярні статті зараз

В Україні перестали приймати долари: з якими купюрами краще не приходити

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

Все новости

У західних областях погода прогнозується сонячною, а денна температура повітря не перевищуватиме +17, місцями градусники покажуть +13, +15. Вночі буде прохолодно від + 5 градусів, до +7 максимум.

Карта погоди. Фото: скриншот Укргідрометцентр

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що ціни на деякі харчові продукти, зокрема на овочі, цукор і деякі крупи, значно знизилися.

Також розповідав Новинар, що українців попередили про значне подорожчання хліба і кондитерських виробів, названа причина подорожчання.

Ще писав Новинар, що українці будуть змушені платити величезні суми за електричну енергію, в чому причина.