Українських водіїв на європейських номерах незабаром почнуть штрафувати

Водіїв, а також власників транспортних засобів на європейських номерах, які не пройшли розмитнення вже з десятого листопада будуть штрафувати. Розмір штрафу становить близько 170 000 гривень. Але і це не всі покарання за їзду на таких автомобілях. Порушникам загрожує ще й арешт усіх банківських рахунків та майна. Підставою для таких жорстких покарань послужить закінчення пільгового періоду розмитнення авто на європейських номерах. Інформацією ділиться Обозреватель.

Згідно з інформацією, в тому випадку, якщо патрульні зупинять водія на нерозмитненому транспортному засобі після десятого листопада, йому випишуть штраф у розмірі 8 500 гривень, далі передадуть відомості в митну службу і там вже складуть постанову за перевищення терміну ввезення машини, на суму 170 000 гривень.

Власник автомобіля на європейських номерах, отримає "лист щастя" з сумою штрафу, за адресою прописки через пошту. Після отримання листа йому доведеться приїхати на митницю і пояснити, після чого власника чекає судовий процес.

Юристи відзначають, якщо суд винесе відповідне рішення, то штраф доведеться заплатити, в гіршому випадку власник «євробляхи» може залишитися без майна, яке буде заарештовано за порушення.

Популярні статті зараз

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

Що у неї з руками? Алла Пугачова перекроїла обличчя і змінила зачіску, схожа на воскову з Музею мадам Тюссо

Категорично заборонено ображати будь-кого: велике свято 25 жовтня, що не можна робити

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Все новости

Як нам відомо, ще на початку літа розмитнення автомобілів здійснювалося за новими правилами. Вартість легалізації транспортного засобу, який прибув з ЄС до кінця минулого року, становила не більше 1 000 євро.

Головним нововведенням стала відмова від сплати внеску, враховуючи що розмір ПДВ будуть розраховувати тільки з акцизу. Разом з тим була введена нова формула і для самого акцизу.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в МВС розповіли які зміни і нововведення торкнутися водійських прав.

Також розповідав Новинар, що з першого листопада на українських дорогах будуть встановлені нові дорожні знаки і таблички.

Ще Новинар писав, що українським водіям розповіли, кому і за які порушення доведеться заплатити штраф у розмірі 51 000 гривень.