Українцям розповіли, з якої причини очікується черговий стрибок цін на олію

Попри те, що українським аграріям вдалося зібрати хороший урожай насіння соняшнику, на ринку, на жаль, це ніяк не відбилося, оскільки ціни на соняшникову олію і далі продовжують зростати. Крім того, варто підкреслити, що виробництво вже готується до чергового подорожчання. Про це стало відомо з матеріалу, опублікованого на інформаційному порталі "Сегодня".

А оскільки через погану погоду довелося призупинити збиральну соняшників, то це теж могло негативно позначиться на цінах соняшникової олії. Крім того, не справдилися і прогнози економічних експертів, щодо зниження цін в Україні на соняшникову олію, хоч і вдалося зібрати хороший урожай. А також не виправдали себе прогнози, щодо зростання світового виробництва олії соняшникової на 2021-2022 рік, які привести повинні були до зниження на неї цін. Ще однією з причин є зменшення обсягів виробництва ріпаку, саме тому така олія підвищується в ціні, в результаті чого дорожчають і інші види рослинної олії.

Крім того, подорожчання соняшникової олії, а також великий на неї попит, викликаний нестачею на світовому ринку ріпакової олії. Тобто, означає це все те, що найближчим часом українцям не варто сподіватися на зниження цін на соняшникову.

Таким чином, ціни на соняшникову на сьогодні у два рази вище, ніж були влітку минулого року, а саме 60 гривень за літр, і це ще не межа, оскільки надалі вони можуть ще збільшуватися.

Популярні статті зараз

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

600 тисяч сімей втратили пільги на комуналку: хто попав в "чорні" списки та чому

-4 градуси морозу: готуйте теплі речі та шапки, в яких областях наступить зима

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що ціни на деякі харчові продукти, зокрема на овочі, цукор і деякі крупи, значно знизилися.

Також розповідав Новинар, що українців попередили про значне подорожчання хліба і кондитерських виробів, названа причина подорожчання.

Ще писав Новинар, що українці будуть змушені платити величезні суми за електричну енергію, в чому причина.