В Україні водіям транспортних засобів на механічній коробці передач, загрожує штраф

Найближчим часом в нашій країні деяких водіїв почнуть штрафувати за їзду на автомобілі з механічною коробкою передач на тій же підставі, що і їзда без водійського посвідчення. Інформацією ділиться Антикор.

Як стало відомо, багато українців, які бажають отримати освіту в автошколі, все частіше мають намір вчиться відразу ж на автомобілях з автоматичною коробкою передач.

Варто відзначити, що через три місяці, тим учням, які складають іспит з водіння на автомобілі з «автоматом», видаватимуть водійські права нового зразка. Тепер в документі буде розміщена спеціальна відмітка біля категорії. Тепер в їх водійських посвідченнях стоятиме цифра 78.

Крім того, водії з даною відміткою, не зможуть керувати транспортним засобом з механічною коробкою передач. У такому випадку, при зупинці водія на автомобілі з механічною коробкою передач, але з водійським посвідченням, що забороняє керувати даним автомобілем, правоохоронці можуть вважати, що водій не мав прав на керування транспортним засобом.

Популярні статті зараз

Почалося: в Києві підвищують вартість поїзду в метро та наземному транспорті, що говорять у КМДА

В Україні перестали приймати долари: з якими купюрами краще не приходити

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

Все новости

Дані нововведення вводяться на підставі європейських постанов, в яких розділили автомобілі на «механіку» і «автомат» близько восьми років тому.

Що ж стосується тих громадян, які вже склали іспит на водійські права до вступу даної постанови в силу, і тепер керують транспортними засобами з автоматичною коробкою, не зобов'язані перездавати іспит для заміни прав.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що з першого жовтня деякій категорії водіїв загрожує штраф у розмірі 51 000 гривень, названа причина такого суворого покарання.

Також писав Новинар, що українські студенти з 2022 року почнуть вступати до вищих навчальних закладів за новими правилами.

Ще розповідав Новинар, що з першого листопада на українських дорогах будуть встановлені нові знаки і таблички.