Українці можуть отримати допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 10 000 гривень

Початок опалювального сезону вже не за горами та актуальним питанням для більшості громадян є нарахування субсидій, без якої багато громадян не можуть оплатити комунальні послуги. Як стало відомо деяка категорія українців може отримати право на субсидію в розмірі 10 000 гривень. Інформацією ділиться Антикор.

Згідно з інформацією, на допомогу від держави на оплату комунально-житлових послуг у розмірі десяти тисяч гривень можуть розраховувати багатодітні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. Про це повідомляє Міністр соціальної політики.

Зазначається, що питання про нарахування субсидій проходить в індивідуальному порядку. Розмір допомоги безпосередньо залежить від розміру доходів усіх членів домогосподарства та розміру плати за комунальні послуги.

Таким чином, багатодітні сім'ї, які проживають на великій площі, можуть розраховувати на допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг в цьому опалювальному сезоні в розмірі 10 000 гривень.

Популярні статті зараз

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

-6 морозу: зима наступає в Україну, прогноз погоди на 26 жовтня

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

Що у неї з руками? Алла Пугачова перекроїла обличчя і змінила зачіску, схожа на воскову з Музею мадам Тюссо

Все новости

В цілому розмір субсидій в нашій країні на неопалювальний сезон становить 300-350 гривень, а з приходом холодів і початку опалювального сезону досягає близько 2 000 гривень. Лише для багатодітних сімей уряд йде на "поступки", так само як і для дитячих будинків сімейного типу.

Варто відзначити, що в Україні за останній місяць розмір середньої заробітної плати став менше на пару сотень гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що з першого жовтня набули чинності нові електронні лікарняні листи та дав поетапну інструкцію оформлення лікарняних.

Також писав Новинар, що в Міністерстві соціальної політики розповіли, кому можуть не нарахувати допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг.

Ще розповідав Новинар, що в нашій країні будуть встановлені більш жорсткі норми використання блакитного палива та електроенергії.