Яка Категорія українських пенсіонерів отримає доплати до пенсії вже з першого жовтня

З приходом другого осіннього місяця пенсіонери, які переступили віковий рубіж 75-80 років з цього дня почнуть отримувати щомісячні доплата у розмірі 400 гривень. Тепер їх мінімальний розмір пенсійних виплат має сягнути 2 500 гривень. Інформація ділитися Міністерство соціальної політики.

В Україні громадян похилого віку, які досягли 75-80-річного віку налічується 2,4 мільйона. Даний вид доплат передбачений змінами в постанові Кабміну.

Для того щоб отримати надбавки, потрібно мати за плечима мінімальний стаж, який для чоловіків становить 25 років, а для жінок — 20 років. А що ж стосується інших категорій українських пенсіонерів, то з першого жовтня підвищення пенсійних виплат очікувати не варто.

Варто відзначити, що доплату пенсіонерам старше 75 років повинні були ввести ще з першого липня однак на той час не вистачило бюджетних коштів. Разом з тим в уряді планують і інші доплату до пенсій. Наприклад, наступного року доплати очікують громадян похилого віку старше 70 років, таким чином їх пенсії зростуть на 300 гривень.

Також бюджет 2022 року передбачає загальний перерахунок пенсійних виплат з першого березня наступного року, а ще доплати військовим пенсіонерам і чорнобильцям, якщо на це вистачить коштів.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Що ж стосується існуючих надбавок, то громадяни старше 80 років щомісяця отримують доплати в розмірі 500 гривень, а з першого липня громадяни з інвалідністю першої групи почали отримувати доплати, якщо їх пенсії менше 2 200 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні змінили правила перерахунку пенсійних виплат, що очікується.

Також розповідав Новинар, що українським пенсіонерам повідомили, хто з них наступного року отримає надбавку до пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, що в нашій країні через пару років введуть соціальні пакети з накопичувальними пенсійними виплатами.