Прогноз від синоптиків на початок жовтня

Синоптики розповіли, що погоду цього тижня визначатиме північний антициклон. Крім того, згідно з їхнім прогнозом, погода в Україні прогнозується сухою і комфортною протягом дня, а ось вночі очікуються заморозки, як на поверхні ґрунту, так і в повітрі до -5. Про це йдеться на офіційному сайті Укргідрометцентру.

Опадів, починаючи з 6 жовтня не прогнозується, а погода буде сухою, але з холодним вітром, який і принесе північний антициклон. А ось, в деяких областях країни прогнозуються навіть заморозки.

У північних регіонах України прогнозується ясна погода з денною температурою повітря +12, +14. А ось вночі стовпчики термометрів знизяться до + 2, а також ймовірні заморозки на поверхні ґрунту.

У центральних областях країни + 13, +15 вдень, ну а вночі температура повітря значно знизиться і градусники покажуть всього лише +1, а також заморозки очікуються, як в повітрі, так і на поверхні ґрунту.

У східних і південних регіонах України вдень буде тепло і сонячно, від +12 до +17, ну а вночі холодно, всього +3, місцями +5.

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости

У західних областях також прогнозується сонячна і суха погода з більш менш комфортною температурою вдень, +14, до +17, місцями навіть +20. А ось вночі значно свіже, всього лише +2, місцями +4.

Карта погоди. Фото: скриншот Укргідрометцентр

7 жовтня погода в Україні буде сонячною і сухою. Температура повітря вдень у всіх регіонах коливатиметься від +12, до +14. Вночі буде прохолодно, + 3, +6. У деяких областях прогнозуються заморозки на поверхні ґрунту.

Карта погоди. Фото: скриншот Укргідрометцентр

8 жовтня по всій території країни сухо і сонячно, градусники покажуть від +12, до +14 вдень, ну і значне зниження температури повітря вночі, від +3, місцями до +5.

Карта погоди. Фото: скриншот Укргідрометцентр

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні змінили правила перерахунку пенсійних виплат, що очікується.

Також розповідав Новинар, що українським пенсіонерам повідомили, хто з них наступного року отримає надбавку до пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, що в нашій країні через пару років введуть соціальні пакети з накопичувальними пенсійними виплатами.