"ПриватБанк" запустив функцію безконтактного розрахунку

Як стало відомо, що державна фінансова установа "ПриватБанк" запустила дуже потрібну функцію, від якої в захваті багато українців. А точніше, мова йде про можливість безконтактно розраховуватися за свої покупки за допомогою браслета Mi Smart Band 6 NFC. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на порталі gsminfo.

Як саме скористатися новою функцією. Так ось, в цих популярних фітнес-браслетах є спеціальний чіп, до речі, такі чіпи є і в попередніх моделях браслета, саме він і дозволяє безконтактно оплачувати, як послуги, так і покупку. Відзначається, що раніше таким способом можна було оплачувати покупку тільки в Китаї, але вже в п'ятій моделі даного браслета така можливість безконтактної оплати з'явилася і в інших країнах. А розроблено це було спільно кампанією Xiaomi з Mastercard. В першу ж чергу, доступно це користувачам даної карти, тобто Mastercard.

А для того, щоб безконтактно оплачувати свої покупки за допомогою фітнес-браслета, потрібно спочатку встановити програму, яка має назву Xiaomi Wear. А вже потім необхідно активувати обліковий запис і вказати, в якості регіону, Україну. Після чого, потрібно буде перейти в "Пристрої" і вибрати там "Фітнес-браслет Mi Smart Band 6", ну а потім включити даний пристрій. Далі необхідно буде перейти в розділ "Карти" і внести туди всі свої дані карт, після чого пройти авторизацію через СМС повідомлення.

Для оплати покупки цим браслетом потрібно буде включити його, натиснувши на сенсорну кнопку, яка знаходиться в самому низу екрану. Потім вибрати в меню розділ "Карти", натиснути стрілочку, а вже потім піднести руку, на якій надітий браслет, до термінала.

Популярні статті зараз

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні змінили правила перерахунку пенсійних виплат, що очікується.

Також розповідав Новинар, що українським пенсіонерам повідомили, хто з них наступного року отримає надбавку до пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, що в нашій країні через пару років введуть соціальні пакети з накопичувальними пенсійними виплатами.