Вартість блакитного палива зметне до небувалих висот

В Україні ціна на газ, станом на перше жовтня, досягла небувалих показників. Вартість одного кубометра перевищує 38 гривень або ж 1 447 американських доларів за тисячу кубів. Дана ситуація вже негативно вплинула на Європу і призвела до енергетичної кризи. Інформацією ділиться Обозреватель.

Що ж стосується нашої країни, то є ймовірність, що бюджетні організації можуть залишитися без тепла, а бізнесу доведеться роздувати ціни через величезні витрати на енергоресурси.

В середині минулого місяця, вартість одного кубометра блакитного палива обходилася у 24,8 гривні, а станом на жовтень ціна зросла на 14 гривень. Варто відзначити, що мова йде про ринкову вартість. За такою вартістю газ може купувати бізнес.

На європейському ринку ціни також побили всі рекорди, адже за кожен кубометр доведеться віддати близько 12 доларів, що на українські гривні становить близько 32 грн. Вартість блакитного палива і далі зростає, враховуючи розтрати на його транспортування.

Дана ситуація відіб'ється і на простих українцях. Наприклад, вартість газу за останній рік з 4,2 гривень піднялася до 7,9 гривень за один куб, а для комунальних підприємств з 5 гривень ціна злетіла до 13,6 гривень за куб.

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

Що у неї з руками? Алла Пугачова перекроїла обличчя і змінила зачіску, схожа на воскову з Музею мадам Тюссо

Перший сніг у жовтні: в які області спочатку прийде зима, прогноз синоптиків

Все новости

У зв'язку зі зростанням цін на газ на ринку, бізнесу також доведеться підвищувати ціни через величезні розтрати на енергоресурси, що призведе до швидкої інфляції.

Разом з тим з міських бюджетів доведеться витратити мільярди на компенсацію величезної вартості, таким чином на нові школи, дитячі садки, дороги й т.д. залишиться мало коштів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що зміниться в житті простих українських громадян і пенсіонерів з приходом другого осіннього місяця.

Також розповідав Новинар, що в Міністерстві фінансів мають намір "відфільтрувати" одержувачів допомоги від держави на оплату житлово-комунальних послуг.

Ще писав Новинар, що українцям доведеться більше платити за електроенергію.