У Мінсоцполітики розповіли про пілотні проєкти із запуску накопичувальної пенсії

В Україні створили пілотні проєкти, які спрямовані на запуск накопичувальних пенсій. Торкнуться вони співробітників Нацполіції, медичних працівників і об'єктів великої приватизації, при цьому програми будуть входити в соціальні пакети співробітників, розповідає "Обозреватель".

За словами глави Міністерства соціальної політики Марини Лазебної, один їх проєктів найближчим часом відправиться на розгляд уряду. Відповідно до його положень, нові власники приватизованих об'єктів будуть зобов'язані запускати накопичувальні пенсійні програми в рамках надання соціальних пакетів для своїх співробітників.

Лазебна підкреслила, що в процесі продажу об'єкта, покупці разом з ним отримують і соціальні зобов'язання. У Мінсоцполітики мають намір зробити їх більш привабливими для українців, додавши до них пенсійні накопичення. Вона також додала, що ініціатива отримала схвалення у Фонді державного майна та Міністерстві фінансів.

У розробці Міністерства знаходиться ще один проєкт, який передбачає накопичувальні пенсії для деяких категорій працівників. Він торкнеться лише тих українців, які зайняті на соціально важливій роботі й заробітну плату отримують з бюджету країни.

Марина Лазебна переконана, що таким чином вдасться покращити добробут громадян, які дбають про безпеку та здоров'я інших українців. Вона також зазначила, що в разі успішного запуску цих проєктів, не виключено поширення практики на військових, педагогів та інших соціальних працівників.

Популярні статті зараз

«Спекотніша за літо»: майже оголена Злата Огневич у тоненькому купальнику показала, чим приманює холостяків

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що в Україні змінили правила перерахунку пенсійних виплат, що очікується.

Також розповідав Новинар, що українським пенсіонерам повідомили, хто з них наступного року отримає надбавку до пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, що в нашій країні через пару років введуть соціальні пакети з накопичувальними пенсійними виплатами.