Абонентам показали найвигідніші пропозиції від трьох лідерів мобільного зв'язку

Мобільні компанії всіма силами намагаються залучити якомога більше клієнтів у зв'язку з чим пропонують їм вигідні тарифи та акції. Інформаційний портал РБК-Україна представив вигідні тарифи від "Київстар", Vodafone і Lifecell.

Тариф "Дзвінки для батьків" від мобільного лідера "Київстар". Абонентам щомісяця пропонують заплатити 75 гривень і натомість отримати мобільний інтернет до 100 МБ, безлімітні дзвінки всередині мережі та 50 безкоштовних СМС на території нашої країни.

За одну хвилину дзвінка на інші оператори доведеться заплатити 50 копійок. Але є і своє "але" в даному тарифі. Скористатися ним зможуть лише ті громадяни які переступили віковий рубіж 60 років і користувалися послугами даного оператора протягом 3 місяців і більше.

Тариф "Київстар родина" обійдеться клієнтам у 100 гривень щомісяця. Абоненти зможуть скористатися мобільним Інтернетом до 6 000 МБ на місяць і безлімітними дзвінками всередині мережі. Дзвінки на інші оператори обійдуться клієнтам в 3 гривні за три хвилини.

Тариф "Просто Лайф" від лідера мобільного зв'язку Lifecell, вартістю 70 гривень за 4 тижні, пропонує абонентам мобільний інтернет до 1 ГБ, 250 хвилин на всі мобільні номери по всій Україні та безлім на дзвінки всередині мережі.

Популярні статті зараз

Сьогодні не можна сваритися: велике церковне свято 17 жовтня, що забороняється

Обов'язкова вакцинація в Україні: що буде з тими, хто відмовиться

2500 грн пенсія: названо категорію громадян, яка отримає доплати у жовтні 2021

Залишилося 120 днів: українців попередили про масове блокування мобільних, що робити

Все новости

Тариф SuperNet Start від Vodafone. Дана пропозиція обійдеться абонентам в 125 гривень щомісяця. Тариф надає своїм клієнтам 4 ГБ мобільного Інтернету, безлімітні дзвінки всередині мережі, а на інші оператори пропонують 150 хвилин. Також є можливість зателефонувати в інші 30 країн, для цього мобільна компанія дарує 50 хвилин. 50 СМС всередині України також безкоштовні.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні мають намір відключити всі "сірі" гаджети.

Також повідомляв Новинар, що в популярному мобільному додатку з'явилася ще одна вигідна і незамінна функція.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли, які вироби з пластику більше не випускатимуть і заборонять ввозити з України.