Українцям розповіли за які саме монети можна отримати величезні суми грошей

Вже понад рік, як в Україні з ужитку вивели монети номіналом у 25 копійок, але у багатьох українців такі копійки могли залишитися десь в скарбничках. Відзначається, що колекціонери згодні віддати за деякі з них дуже великі гроші, тим більше ціна на них поступово зростає. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на порталі glavcom.

Йдеться про ті монети, які були випущені з браком, дефектами, експериментально, з особливостями штемпеля, з дорогого сплаву, а також поєднаннями різних штампів реверсу та аверсу. Так ось, одна така монета, випущена 1992 року, на аукціоні була розміщена за досить-таки пристойну суму, а саме за 10 000 гривень. Варто відзначити, що найціннішою вважається монета номіналом у 25 копійок, випущена в 1992 році у якій є невеликий дефект на самому написі.

Зі слів власника даної монети, вона є єдиною у своєму роді, оскільки в її відливі є особливості. А саме, якщо придивитися, то в написі з'єднані букви "О" і "Й", а ще над буквою "О" побачити можна також і малопомітний хвостик.

Виходячи з такої інформації, варто уважно розглянути та вивчити копійки таким номіналом, на предмет дефекту, будь-якого зміщення або викривлення ну й інших незвичайних елементів, оскільки вони можуть стояти величезних грошей.

Популярні статті зараз

Готуйте теплі ковдри та пуховики: морози вдарять з новою силою, де буде холодніше всього

600 тисяч сімей втратили пільги на комуналку: хто попав в "чорні" списки та чому

Невже дочекалися? Холостячка Злата Огневич заговорила про заручини

-4 градуси морозу: готуйте теплі речі та шапки, в яких областях наступить зима

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що наступного 2022 року українські абітурієнти вступатимуть до вищих навчальних закладів за новими правилами.

Також повідомляв Новинар, що з першого жовтня в нашій країні видаватимуть лікарняні листи в електронному форматі.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли які вироби з пластику заборонять виробляти та ввозити в нашу країну.