У ПФУ порадували пенсіонерів додатковими надбавками до виплат

У понеділок, 4 жовтня в Пенсійному фонді повідомили про те, що українські пенсіонери почнуть отримувати підвищені виплати. Зокрема, громадяни, які досягли віку від 75 до 80 років, почнуть до пенсії щомісяця отримувати доплату в розмірі 400 гривень. Про це йдеться на офіційній сторінці ПФУ в соціальній мережі Facebook.

Варто відзначити, що після запуску компенсаційних виплат, розмір пенсії не може бути вище 10 340,35 гривні. Крім цього, ті з пенсіонерів, виплати яким нараховуються відповідно до Закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", а також можуть похвалитися необхідним розміром трудового стажу (20 років для жінок і 25 – для чоловіків) не можуть отримувати пенсію нижче, ніж 2 500 гривень.

Тим з українських пенсіонерів, які зустрінуть своє 75-річчя після 1 жовтня поточного року, компенсація буде виплачуватися щомісяця, починаючи з дати досягнення відповідного віку. У разі, якщо громадянину виповниться 80 років, то щомісячні доплати збільшаться з 400 до 500 гривень (але не вище встановленого пенсійного максимуму в 10 340,35 гривні).

У Пенсійному фонді підкреслили, що вже найближчим часом підвищені виплати отримають перші пенсіонери, які відповідають всім цим вимогам. Інші громадяни, вік яких коливається від 75 до 80 років, отримають грошові кошти в терміни, встановлені в індивідуальному порядку.

Популярні статті зараз

Якщо є така можливість – відпочиньте: велике церковне свято, що не бажано робити 6 грудня

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що наступного 2022 року українські абітурієнти вступатимуть до вищих навчальних закладів за новими правилами.

Також повідомляв Новинар, що з першого жовтня в нашій країні видаватимуть лікарняні листи в електронному форматі.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли які вироби з пластику заборонять виробляти та ввозити в нашу країну.