Синоптик розповіла про те, якою буде погода цієї зими

Попри те, що сезонний прогноз ще не готовий, синоптик Тетяна Негадайлова все ж поділилася своїми припущеннями щодо зими, і розповіла, чи буде вона суворою. А ще про те, якою в Україні буде погода взимку. Про це стало відомо з інформації, опублікованої на порталі новин nv.

За її словами, зима цього року в Україні, для нашого регіону, очікується більш традиційною. Синоптик підкреслила, що попри те, що на даний проміжок часу сезонний прогноз ще не готовий, зима в Україні буде холодною. Можливо і не варто очікувати -30 на градусниках, але принаймні, відлиги прогнозується менше, ніж було минулого року. Сам же зимовий період буде більш тривалим.

А ось інший синоптик, Вазіра Мартазінова, яка є завідуючою відділом кліматичних досліджень і довгострокового прогнозу погоди Укргідрометеорологічного інституту ДСНС, а також НАН України, розповіла про свої припущення, щодо погоди майбутньої зими. За її словами Новий рік в Україні буде морозним, а от стійкого снігового покриву очікувати не варто.

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Що у неї з руками? Алла Пугачова перекроїла обличчя і змінила зачіску, схожа на воскову з Музею мадам Тюссо

Перерахунок пенсій "заднім числом": кому чекати на підвищені виплати

Все новости

Крім того, Вазіра припускає, що в цьому році зима навпаки буде м'якше, ніж минулого року. Вона зазначила, що погода взимку прогнозується нестійкою. Температура повітря почне поступово знижуватися вже з середини листопада, а до кінця місяця градусники покажуть вже значну негативну позначку. Тобто, в північних регіонах, це може бути -10 градусів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що наступного 2022 року українські абітурієнти вступатимуть до вищих навчальних закладів за новими правилами.

Також повідомляв Новинар, що з першого жовтня в нашій країні видаватимуть лікарняні листи в електронному форматі.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли які вироби з пластику заборонять виробляти та ввозити в нашу країну.