Деяка категорія українців платитиме менше за електроенергію, кому не пощастило

Неодноразово в Україні велися розмови про збільшення тарифу на струм. Разом з тим деяка категорія українців може платити набагато менше, а ось певна група заплатить 1,68 гривні за кВт/год, незалежно від кількості спожитої електроенергії. Інформацією ділиться GSMinfo.

Ні для кого не секрет, що з першого жовтня за електроенергію українці платитимуть менше. Правда менші суми доведеться платити тим громадянам, які за місяць витратили менш як 250 кВт/год. Даний тариф не поширюється на жителів гуртожитків і колективних побутових споживачів. Для них вартість залишиться колишньою.

Крім того, за електроенергію яку громадяни використовують з 23-00 до 7-00, власники двозонних лічильників будуть платити в половину менше, тобто 84 копійок за кожен кВт/год.

Експерти запевняють, що даного роду нововведення посприяють громадянам економити електроенергію. Також це допоможе багатьом домогосподарствам заощадити їх кошти.

Варто нагадати, що з першого числа другого осіннього місяця набув чинності новий тариф на струм, але торкнуться нововведення лише тих, що використовує в місяць не більше 250 кВт/год. Для інших же вартість не змінитися. В Україні близько 80% громадян споживають менш як 250 кВт/год.

Популярні статті зараз

Не робіть хатньої роботи у цей день: велике церковне свято, всі заборони

Різкий розворот долару: чому не варто зараз здавати валюту

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили, що буде з тарифами на гарячу воду і тепло в цей опалювальний сезон.

Також повідомляв Новинар, що головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, кого відсторонять від роботи якщо немає щеплення.

Ще писав Новинар, що в Міністерстві фінансів мають намір значно скоротити кількість одержувачів субсидій, хто опинився в"зоні ризику".