Що робити в тому випадку, якщо облгази спеціально завищують кількість споживання блакитного палива

В Україні знову заговорили про газові "махінації" облгазів. До консультаційного центру ГазПравда знову почали масово звертатися українці у зв'язку зі штучним завищенням кількості використаного домогосподарствами газу на звітний період. Інформацією ділиться ГазПравда.

Вже протягом декількох місяців українці скаржаться на те, що облгази не беруть до уваги вчасно передані показники лічильника. Самі ж виставляють зовсім інші показники, які набагато вище, ніж зафіксовані в особистому кабінеті.

Незважаючи на скарги та невдоволення споживачів, в компанії не мають наміру змінювати показники лічильників. Вони стверджують, що громадяни передали показники лічильника пізніше зазначеної дати.

Одна з найімовірніших причин подібних маніпуляцій — це штучне підвищення фактичного використання блакитного палива домогосподарствами в поточному газовому році з намірами отримати прибутки при нарахуванні плати за доставку або розподіл блакитного палива в наступному році.

Що можна зробити в такому випадку:

Популярні статті зараз

-6 морозу: зима наступає в Україну, прогноз погоди на 26 жовтня

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

Все новости
  • для початку потрібно звернутися до облгазу з офіційним письмовим зверненням з проханням роз'яснити, чому показники лічильника були вказані невірно;

  • якщо у вас є скріни і фото переданих показників, можна вимагати провести зміни показників в особистому кабінеті або ж зробити контрольне зняття показників лічильника;

  • якщо в облгазі відмовилися знімати контрольні показники, тоді потрібно звернутися в НКРЕКП при цьому розповівши всю ситуацію і пред'явивши докази своєчасної передачі показників. Також можна звернутися не тільки зі скаргою, а й просити перевірити на предмет дотримання ліцензійних умов.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що українцям повідомили, які зміни їх очікують з приходом другого осіннього місяця.

Також розповідав Новинар, що названі пластикові предмети, які заборонять виготовляти і ввозити в Україну. 

Ще писав Новинар, що деяким українцям доведеться платити величезні суми за електрику.