Фінансова установа без попередження клієнтів знімає комісію за переказ коштів

Ощадбанк без відома клієнтів знімає комісію за переказ коштів на картки інших банків. Відзначається, що про суму комісії клієнти не можуть знати до тих пір, поки фінансові кошти не «впадуть» на рахунок одержувача. Українець поскаржився, що при переказі 20 000 гривень на банківську карту іншого банку, фінансова установа зняла плату за комісію в розмірі 205 гривень, а у вікні терміналу не висвітилася сума комісії. Скарга була розміщена на сайті Міністерства фінансів.

Клієнт залишився незадоволений операцією і написав скаргу на сайті. Українець обурився, що перед операцією йому не повідомили суму комісії. Після даного інциденту чоловік бажає розірвати договір з даною фінансовою установою.

Клієнт подзвонив в службу підтримки, де йому повідомили, що у нього не та банківська карта. Однак чоловіка обурило і те, що навіть на початку транзакції йому не повідомили суму, яку йому доведеться віддати за переказ грошей на іншу карту.

Співробітники на настільки гнівне повідомлення відповіли, що комісія за перекази коштів стягується згідно з діючими тарифами, за якими обслуговується карта. Перевірити свій тариф можна дуже легко. Можна скористатися Ощад24 / 7, чат-боті або ж зателефонувавши за телефоном 0-800-210-800.

Варто нагадати, що в Україні все частіше стали потрапляти фальшиві гроші. Шахраям вдалося створити якісну підробку, яку навіть не можуть розрізнити термінали, у зв'язку з чим банкомати стали видавати все більше фальшивок.

Популярні статті зараз

Оливкова олія не з оливок: українцям розкрили масштабну схему фальсифікації

Торкнеться кожного пенсіонера, кому 65 років: підвищення виплат на чверть, яку суму отримають з 1 грудня

В Україні перестали приймати долари: з якими купюрами краще не приходити

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що деяка категорія українців може отримати допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 10 000 гривень.

Також повідомляв Новинар, які нововведення очікують українців з приходом другого осіннього місяця.

Ще писав Новинар, що у фінансовій установі Ощадбанк детально розповіла як не позбутися своїх вкладів.