Не виключено, що ціни на цукор можуть знову зрости, у зв'язку з подорожчанням блакитного палива

Ще на початку поточного року українці спостерігали значне подорожчання цукру, але зараз ціни зміцнилися. В країні розпочався збір цукрових буряків, який цього року непогано вродив. У зв'язку з хорошим урожаєм ціни на даний продукт стали на 10% менше. Але ситуація може змінитися до кінця поточного року, у зв'язку зі зростанням цін на газ. Інформацією ділиться Delo.ua.

Згідно з інформацією в нашій країні стало працювати ще більше цукрових заводів. Наприклад, минулого року працювало 15 підприємств, то цього року вже 20. В результаті високого тарифу на блакитне паливо неможливо сказати що-небудь про подальшу вартість цукру.

Варто відзначити, що при такому високому врожаї, є ймовірність збільшити й експорт. Але ось з приходом пандемії, більшу частину українського ринку зайняла Росія.

Нагадаємо, що минулого року подорожчання цукру було пов'язане з його дефіцитом. На це вплинуло значне скорочення обсягів виробництва — близько 34%.

В Україні й далі відзначається подорожчання популярних продуктів харчування. Наприклад, хліб і кондитерські вироби з початку поточного року зросли в ціні на 25-30% і будуть далі дорожчати.

Популярні статті зараз

«Спекотніша за літо»: майже оголена Злата Огневич у тоненькому купальнику показала, чим приманює холостяків

-4 градуси морозу: готуйте теплі речі та шапки, в яких областях наступить зима

В Україні перестали приймати долари: з якими купюрами краще не приходити

"Маразм старечий": хвіст набекрень і брудна спідниця, Алла Пугачова розлютила фанатів новим образом - Галкін сховав очі

Все новости

Не виключено, що ціни можуть підняти на 5-7%. На зростання цін впливає подорожчання цукру і блакитного палива. Газ становить майже третину собівартості готових продуктів.

Варто відзначити, що експерти попереджають і про зростання цін на рослинну олію, у зв'язку з поганим урожаєм соняшників.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що вартість блакитного палива побила всі рекорди і зметнула до небувалих висот.

Також розповідав Новинар, що в нашій країні мають намір припинити виробництво деяких виробів із пластику і заборонити їх ввезення на територію України.

Ще писав Новинар, що українці за останній місяць стали отримувати заробітні плати, які менше на кілька сотень гривень, в чому ж причина.